PANCAR HASATI BAŞLADI ÖN HAZIRLIKLAR..

24.11.2009
11,105
765
Ankara

ARKADAŞLAR BUGÜN PANCAR SÖKÜMÜNE EN ZAYIF TARLADAN BAŞLADIK 7 TON CİVARI VERİYOR BAŞLAMADAN ÖNCEDE MAKINAYI VE ERKUNTU SÖKÜME HAZIRLAMIŞTIK ONLARI FOTOLAMIŞTIM :) EN KISA ZAMANDA HASATTAN GÖRÜNTÜLER GELCEK :)

di-7ZXC.jpg

di-JTMC.jpg

di-WVBH.jpg

di-Y50V.jpg

di-8JJ8.jpg

di-CAVX.jpg

di-ECT5Z490.jpg

di-60NX.jpg

VE ARTIK ONLAR OPERASYONA HAZIRLAR :D
di-MPO4.jpg

Ynt: PANCAR HASATI BAŞLADI ÖN HAZIRLIKLAR..

_ÖzGüR_ link=topic=46667.msg443909#msg443909 date=1316030484' Alıntı:
güzel paylaşım bize çok uzak işler bunlar :D daha hiç görmedim bizim civarda pancar eken. anladığım kadarıyla erkunt yine daralmış :D bol bereketli bir hasat geçirmen dileğiyle...
bulaşmadığınz iyi buişlere boşver :) anca spor oluyo işte :D sağolasın :)

maşallah volkan bizim burda kantar açılmayacak bogazlıyana çeksin diyormuş başkan açılırsa 10. ayın 15 ine filan açılacakmış nasıl yetiştirecez bilmiyorum valla

dolcevita link=topic=46667.msg443916#msg443916 date=1316031094' Alıntı:
volkan iyi güzel resimlerde bu makina yakışırmı erkunta ayrıca bu makinalar daha calışıyormu?
seyit abi bunların üzerine söküm yapan makına yok pancarı hiç zedelemeden çıkarıyor biz tarla sürer gibi sonuna kadar batırıoz :D kuyruk muyruk hepsi geliyo valla :D napalım abi alamadık alırızda ödeyemeyiz die korkuyorz :) erkuntu seneye barış makınayla görebilirsin :)

XxXEsinti66 link=topic=46667.msg443917#msg443917 date=1316031138' Alıntı:
maşallah volkan bizim burda kantar açılmayacak bogazlıyana çeksin diyormuş başkan açılırsa 10. ayın 15 ine filan açılacakmış nasıl yetiştirecez bilmiyorum valla
oo fatih daha 1 ay var bizde ozamana yarıyı geçeriz :) bizim fabrika yarın açılıyor.

anayurtlu 3105d link=topic=46667.msg443921#msg443921 date=1316031506' Alıntı:
seyit abi bunların üzerine söküm yapan makına yok pancarı hiç zedelemeden çıkarıyor biz tarla sürer gibi sonuna kadar batırıoz :D kuyruk muyruk hepsi geliyo valla :D napalım abi alamadık alırızda ödeyemeyiz die korkuyorz :) erkuntu seneye barış makınayla görebilirsin :)
oo fatih daha 1 ay var bizde ozamana yarıyı geçeriz :) bizim fabrika yarın açılıyor.
az bi yagmur disenti yagdımı bunlar kadar berbat söken yok ama :D işmi biter bunlarla yaw sen barışı bi alda nasıl sökermiş görüsün yeni nesiller :D

Bereketli olsun polar oranı yüksek gelsin volkan :D baş kesim bıçağının üzerinde sanırım oynama hatta değişiklik yapılmış acaba nedir yararı nedir bizdeki satılık 3,105 ' in arkasına yakışır lazımsa görüşelim )))

ALLAH kolaylık versin anayurtlu valla şaşırdım biz daha büyüyecek diye bekliyoruz :D aralıkta çok pancar söktüm ben :)