mf nh yi harcamış

Ynt: mf nh yi harcamış

kendi şahşıma fiyatlarını kılaslıyordum 10-20 yaştan kasıt oydu hala da öyle erkunt 10 sene dayanamaz gibi fiat 66 yada eski 56 serisinin yanına bile yanaşamaz her türlü konuda td tt yi geç traktör çekmiş çekmemiş hiç önemi yok bas ağırlığı doldur lastiklere suyu çeksin istediğini noo-*-s noo-*-s noo-*-s

EFE YUSUF link=topic=46674.msg444056#msg444056 date=1316089540' Alıntı:
kendi şahşıma fiyatlarını kılaslıyordum 10-20 yaştan kasıt oydu hala da öyle erkunt 10 sene dayanamaz gibi fiat 66 yada eski 56 serisinin yanına bile yanaşamaz her türlü konuda td tt yi geç traktör çekmiş çekmemiş hiç önemi yok bas ağırlığı doldur lastiklere suyu çeksin istediğini noo-*-s noo-*-s noo-*-s

doğru söze ne denir ayrıca şu anda piyasa galibi Türk traktör işte

TürkTraktör ve Ziraat Makineleri A.Ş ' nin, bu yılın Ocak-Mart dönemindeki cirosunun, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 63 artırarak 391 milyon liraya yüklediği bildirildi.

TürkTraktör ' den yapılan açıklamaya göre, New Holland ve Case IH markalarıyla üretim yapan firma, ocak-mart döneminde 8 bin 446 traktör üretti. Bu dönemde, yurtiçinde 7 bin 244 adet traktör satarak 337 milyon lira, yurtdışına ise bin 212 adet traktör ve bin 71 adet transmisyon satarak 54 milyon lira gelir elde etti.

Açıklamada, TürkTraktör ' ün vergi sonrası net dönem karının ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 205 artarak 74 milyon liraya, FAVÖK rakamının ise yüzde 122 artış ile 95 milyon liraya ulaştığı bildirildi.

Açıklamada, ' ' Türk otomotiv sektörünün ilk üretici firması olarak 1954;ten bu yana traktör üretimi gerçekleştiren TürkTraktör ' ün çiftçinin beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vererek, son 3 yıldır yüzde 50 ' nin üzerindeki pazar payıyla lider konumda olduğu ' ' belirtildi.

TürkTraktör ve Ziraat Makineleri A.Ş. Genel Müdürü Marco Votta, konuyla ilgili yazılı değerlendirmesinde, 2011 yılının ilk çeyreğinde yakalanan performansla, yıla güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, şöyle devam etti:

' ' Elde ettiğimiz başarılı sonuçlarda, Tier-3 motorla yenilediğimiz yerli traktörlerimizin desteğiyle, iç pazar satışlarımızın payı yüksektir. Yıl başından itibaren Türkiye ' de zorunlu hale getirilen Tier-3 motor uygulamasını tamamlayan ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu uygulama kapsamında 50 ila 100 HP arasındaki bütün yerli üretim traktörlerimizi, daha az karbon emisyonu sağlayarak çevreye daha duyarlı olan Tier-3 motorla yeniledik. 2011 yılında TürkTraktör olarak, yıllardır Türk çiftçisi tarafından en çok tercih edilen New Holland ve Case IH markalarımızla traktör ve tarım ekipmanları pazarlarındaki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. ' '

yalnız şefim ben nh mavi kasalara gıcığı allarjisi olan bi adamım özellikle td serilerine ayrıca tt serilerinde ilri geri levye (şetil) yok adamlar bilgisayarlı sisteme geçti bu bizim nh hala milleti kazıklamanın peşinde 66 serilerini fiyatıyla td serilerinin fiyatlarına bi bak ok-*-s nalet td boru gibi içiyor çekiş eh işte vs vs merak etmeyin bi çoğunu kullandım 70/66 4*4 kara kafa tek hayranı olduğum traktör erkunt jd nh mf vs fiyat- iş -çekiş daha iyileri de var ama bütçeye göre en iyisi hala mükenbel *098*-

kardeşim nh nin 70 66 serisinin şanzumanı erkunt hatta bazıların motor blogu bile erkunt.bunca sene türk fıat traktörleri böyle dayanıklı olduysa erkunta çok şey borçludur.

kardeş siz rahat olun kullandıgı parçalar dünyanın en saglam parçaları.sade o zf şanzuman varya.hiç revizyon olmadan 30 sene çalışacak kapasitede bi şanzuman.

mf_ford link=topic=46674.msg444083#msg444083 date=1316093959' Alıntı:
1- nh de gölgelik var
2ı mf eski nh yeni
3-new holland çiftçeker massey çiftçeker
4-ne güzel erkunt nh kavgasıda çıkarmışınız
massey çiftçeker derken ? gördüğün gibi tekçeker

yüklenin NH ye yüklenin MF ve erkunt en iyi marka
ne erkuntmuş ben çııktığından beri her çekişme videosunda adı geçiyor
zf dünyaca ünlü bi marka olablr ama erkunttaki şanzımanlar ne hkmetese hatalı erkuntların çoğu şanzımandan hata veryo ? ses geliyo bozuluyo vs. zf kullansa ne olcak bozlduktan sonra
video konusnda MF yi tbrik ederm fkt genede insana saçma gliyor sonuçta tek tekere karşı 4 çeker sanki mfde ne taksalar alır giderim gibi bir havası var :S

nh_fıat link=topic=46674.msg454614#msg454614 date=1318531343' Alıntı:
yüklenin NH ye yüklenin MF ve erkunt en iyi marka
ne erkuntmuş ben çııktığından beri her çekişme videosunda adı geçiyor
zf dünyaca ünlü bi marka olablr ama erkunttaki şanzımanlar ne hkmetese hatalı erkuntların çoğu şanzımandan hata veryo ? ses geliyo bozuluyo vs. zf kullansa ne olcak bozlduktan sonra
video konusnda MF yi tbrik ederm fkt genede insana saçma gliyor sonuçta tek tekere karşı 4 çeker sanki mfde ne taksalar alır giderim gibi bir havası var :S
burda erkunta iyi diyen yok ihtiyar - genç olayını erkunt la örnekledim . onada pişman ettiniz adamı keşke erkunt kelimesini kullanmasaydım. herkes işine gelen taraftan bakıyor olaya . ama yine saygı duyuyorum ..yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

aksazli link=topic=46674.msg454712#msg454712 date=1318537837' Alıntı:
burda erkunta iyi diyen yok ihtiyar - genç olayını erkunt la örnekledim . onada pişman ettiniz adamı keşke erkunt kelimesini kullanmasaydım. herkes işine gelen taraftan bakıyor olaya . ama yine saygı duyuyorum ..yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..
yazdığım yorumda bnm işime gelcek bişeymi var heryerde nedense erkunt ne erkuntmuş be altı üstü ağırlık öle herkez çeker aynı ağırlıkta görürüm ben onu.. ben mfye bişe demiyrm zaten helali var iyi çekmiş zaten mfnin sevdiğim serileri 100 serisi buda x serisi garba .. ama 200 serisi bi işe yaramaz.