Kubota M8540 HD Video

28.07.2010
2,411
371
KONYA

Arkadaşlar video yu youtube da gezerken gördüm çok hoş bi video üstelik HD olarak seyrederseniz çok zevk alırsınız...
BU ARADA DÜN İTİBARİYLE KÖYLÜMÜN BİRİNE KUBOTA ALDIK 85 BG AMA FOTO ÇEKEMEDİM HİÇ KÖYE BUGUN GİDER GİTMEZ SİZLERLE FOTO VE VİDEO PAYLAŞACAGIM.

Kubota M8540

Ynt: Kubota M8540 HD Video

Aykut Güler link=topic=46691.msg444438#msg444438 date=1316163345' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler.. sanırım Türkiye ye gelenlerden biraz daha büyük bunlar model 8540 ama bana öyle gibi geldi... köylünün Kubotası da hayırlı olsun paylaşımları senden bekliyoruz Rahim abi...

valla aykut kardeşim bunda el debriyajı var köylününkine ben dikkat etmemişim ama onda yokmuş
inşaallah bugun köye bi gidiyim costuracam kubota bölümünü :)

mustafagursacli link=topic=46691.msg444473#msg444473 date=1316169751' Alıntı:
rahimcim köydeki m8540 ın fotoları bekliyoruz

forumu dolduracam gürsaçlı :)
en ince ayrıntılarına kadar inşaallah çekecem hatta motorun sahibinide foruma üye yapıyım faydalanmak isteyen faydalanır

evet arkadaşlar 8540 m bende 2011 var süper motor ama arkadaşın dediği gibi kuyruk mili kademesi ve boşa alma 80 tarla tipi erkuntlar gibi arkada bende anlamadım içerde olsa daha iyidi açma kapama düğmesi içerde süper ve rahat zora geldimi düğme atıyor

cumartesi bindim ama vdeo çekemedim ilk izlenimim sessiz konforlu bir kabin ama çok sallanıyor kabin takozlar tıkır tıkır vuruyor
onun harici kesinlikle çok güzel bi makine fakat bu videoda el debriyajı gibi duran bizimkinde yok :) ve torklu degil hidrolik shuttle oldugunu ögrendim zannediyorsam tork yok bizim normal kolla yapılanı o hidrolikle yapıyor herhalde bilmiyorum gürsaçlı gibi çok iyi anlayan kardeşlerimiz< aydınlatabilirmi bizi

rahimavci link=topic=46691.msg445441#msg445441 date=1316415557' Alıntı:
cumartesi bindim ama vdeo çekemedim ilk izlenimim sessiz konforlu bir kabin ama çok sallanıyor kabin takozlar tıkır tıkır vuruyor
onun harici kesinlikle çok güzel bi makine fakat bu videoda el debriyajı gibi duran bizimkinde yok :) ve torklu degil hidrolik shuttle oldugunu ögrendim zannediyorsam tork yok bizim normal kolla yapılanı o hidrolikle yapıyor herhalde bilmiyorum gürsaçlı gibi çok iyi anlayan kardeşlerimiz< aydınlatabilirmi bizi
aga o beni aşar Yahya abi kemal abi yavuz abinin ilgi alanı...

yahya link=topic=46691.msg445669#msg445669 date=1316455219' Alıntı:
yok mustafa biz kullanıyoruz ama sende iyi bir araştırmacısın kubotakoliksin
abi bizim Sungurlu Ticaret Borsası bölgenin en büyük borsasıdır Çankırı Merkez- Kızılırmak ;Kırıkkalae Delice Çerikli- Yozgat -Çorum Boğazkale -Alaca dan hep ekin gelir in şallah emelim seneye oraya ekini kubota ilke götürmek göreceğim ilgiyi tahmin dahi edemiyorum.....