yeni lastik

Ynt: yeni lastik

hmm yarın takacagız baklaım babamda orj lastikleri lassa tam 4 yılda bitti iş sıfır 3 kişi çalışıyo ben babam dedem üçümüz kosuyoz başka kullanan yok o yuzden yarımasın diye aldık çünkü tuboun 2. lastigi goodyeardı hiç patlamadı çatlamadı ama lassa 4-5 defa patlııyodu

good year güzel lastiktir ama bi markanın lastik çeşitleri farklı farklı oluyo sanırım kalitelisi ve kalitesizi oluyo mesela benim erkuntun lastikleri petlas hiç sevmiyorum bi fren at tek fren falan at kopuyo :) ama petlasın bazı lastikleri var onlara bişey olmuyo pek.

massey ferguson 277 gold link=topic=46696.msg444531#msg444531 date=1316177501' Alıntı:
arkadaşlar geçengün erkunt bayisinnden goodyear ö lastik aldık 1 çift sizde dayanıklılıgı lassayı aratırmı? cöö-*s cçr-*-s

Kesinlikle aratmaz, rahat ol . Ben bu güne kadar traktörde başka lastik kullanmadım ve de memnunum. :)

kardeş petlasdan çok bişey beklemek doğru değil bi lassaya goodyear a göre serttir ve çabuk yarılır ama idare eder bizim tümonun lastikler petlas hemen yıpranmaya başladı ufak yarıklar felan ama eski masseyinki lassaydı gerçekten çok yumuşak kaliteli lastikti okadar taşlı yerde tarla sürüyodum yarık bile olmuyodu yinede hayırlı olsun lastiğin kazasız belasız kullan inşallah

sbssınavı link=topic=46696.msg444552#msg444552 date=1316181825' Alıntı:
kardeş petlasdan çok bişey beklemek doğru değil bi lassaya goodyear a göre serttir ve çabuk yarılır ama idare eder bizim tümonun lastikler petlas hemen yıpranmaya başladı ufak yarıklar felan ama eski masseyinki lassaydı gerçekten çok yumuşak kaliteli lastikti okadar taşlı yerde tarla sürüyodum yarık bile olmuyodu yinede hayırlı olsun lastiğin kazasız belasız kullan inşallah
benim önceki lastiklerde lassa idi 4 sene gitti artık %0 olmuştu lastik nallıhana giderken lastik yarıldı zar zor ulaştım ordada lassa bayii yoktu mecbur petlas taktırdım.Saol bakalım gittiği yere kadar gidicez petlas ile

Lassanın diş derinliği Good Year a göre biraz kısa. İkisini de yan yana koyduğun zaman, lassa birkaç yıl kullanılmış gibi duruyor. Yoksa, sağlamlığında,yumuşaklığında falan problem yok. :)

Lassanın diş derinliği Good Year a göre biraz kısa. İkisini de yan yana koyduğun zaman, lassa birkaç yıl kullanılmış gibi duruyor. Yoksa, sağlamlığında,yumuşaklığında falan problem yok.

aynen banada öle geldi amcam 70 in lastiklerini deiştirdi geçen lassa almış goodyeara göre biraz yenmiş gibi duruyo