DAĞILIN BEYLER ADAM 7'Lİ İSTİYOR :D (ERKUNT)

Ynt: DAĞILIN BEYLER ADAM 7'Lİ İSTİYOR :D (ERKUNT)

şerefli1 link=topic=46736.msg503862#msg503862 date=1325628318' Alıntı:
ben erkuntu bu kadar belki sevmezdim ama bir gün belki bir hayat vardı ucunda bir dağa çok acil çıkmam gerekliydi ,o olaydan bir veya iki dün önce bizim komşu bana demişti ki bu tarktör şu dağa geri geri çıksın ben o zaman iyi derim demişti neyse sabahtan beri yağmur çok yoğun bir şekilde yağıyor du sonra bir ara kesti ama her taraf diz boyu çamur bizde hayvancılıkla uğraşıyoruz işte köy hali rezillik diz boyu anam dedi ben kuzuları biraz salayım da az otlasınlar ben dedim salma yağmur yağar dinlemedi eski toprak dişiyle tırnağıyla bu güne gelmiş çalışmadan olurmu olmaz muhanetlik var sonunda sonra bir yağmur bir yağmur hiç bir yer görülmüyor ben evden traktöre binene kadar ıslandım o kadar komşuda ağırın kapıda bana bakıyor erkuntun arkasında bir remork var boşandırmaya fırsat bulamadım o dağa banamısın demedi arkadan remorkuna yarım metre batarak bastı çıktı hemde 1 h ile o gün sanki orada erkuntunda anam için çırpındığını zannetim :') benbir daha başka tratöre binmem arkadaş bana mf ,nh demeyin boşa kötülemeyin mecnunun leylasıda güzel değilmiş ama mecnun mecnun olmuş dağları delmiş karış-*-s ben o nada uzaktan baktıkça bakasım gelir bakmakla doyum olmaz binip 4 h de sırtında 5 ton buğdayla 55-56 ları sollamak 480 liklerin yanında geçerken pulluklarından sarılı nohut çuvallarını şaranpoldan aşağı yuvalamak bana yeter erkuntu gören öğrendi durup selam duruyor uzaktan geldiğini görüpte gaz petalına basmanız boş erkunt gelir geçer yoldan çıkarsınız ben şanzuman tanımam zf den başka vario yu saymam belki bir gün erkuntta sesimizi duyar bize inanır erkunt servet 80.4 vario diye bir marka çıkarırsa şaşmam çünkü yaparsa erkunt yapar

bakın bakın sizde doyamzsınız

ZF ile Vario karşılaştırman çok saçma dostum.

Ynt: DAĞILIN BEYLER ADAM 7'Lİ İSTİYOR :D (ERKUNT)

arkadaş orda zf ile vario yu karşılaştırmamış ki. vario dışındaki şanzumanları tanımadığını daha doğrusu zf ile kıyaslamadığını, erkuntunda ileride bir zamanda vario benzeri şanzumanlı traktörler üretmesini ümit etmiş.
ByFreST0N link=topic=46736.msg538487#msg538487 date=1329322393' Alıntı:
ZF ile Vario karşılaştırman çok saçma dostum.