CASE CVX 195 :)

di-F43R.jpg

di-ZE4Z.jpg

di-FFIC.jpg

di-G7BK.jpg

di-KWMW.jpg

di-HF1P.jpg

di-1OKL.jpg

di-6T6D.jpg

Ynt: CASE CVX 195 :)

hayırlı olsun cihan ya bu slajı ticeretimini yapıyorsun yokda hepis inekleremi kac inek var beyaw şirketin holdingin adı ne sizin ben kücük bi şirket accamda ortaklık teklif edebilirim :D

Güzel paylaşım Cihan. Ekibide büyütmüşsünüz. Silaj işinde iyi para var galiba. Boyna ekibe üye alıyorsunuz. Hayırlı olsun. Sizede bu yakışırdı zaten...:D Yalnız Doğancan duymasın. Bırakır Samsun ' u damlar oraya...:D

Hayırlı olsun. O case ler Avusturya steyr da üretildiklerinden dolayı olacak herhalde ki bir steyrci olarak bana da çok sıcak geliyor. Case yi dünya sıralamasıda ikinci sıradaki bir marka olarak biliyorum ben. Silaj işi için sizlere kendi yürür bir makina lazım aslında. :)

Chn_Ozce link=topic=46818.msg446287#msg446287 date=1316634851' Alıntı:
çaktırma yeni aldık ekibe ;D
' Hayaldi, gerçek oldu.. ' ;D ;D Valla siz bu Erdinç Amcayı boşuna yanınızda taşımıyonuz, heralde ' Deve Yüküyle ' para var onda, evlatlık için keşke biraz daha ısrar etseydim. duva*-*0 Gerçi kapıyı aralık bıraktıya.. :S
Hasan; bilader ayarla biletleri İzmire uçuyoruz..

nailyetek link=topic=46818.msg446336#msg446336 date=1316648294' Alıntı:
' Hayaldi, gerçek oldu.. ' ;D ;D Valla siz bu Erdinç Amcayı boşuna yanınızda taşımıyonuz, heralde ' Deve Yüküyle ' para var onda, evlatlık için keşke biraz daha ısrar etseydim. duva*-*0 Gerçi kapıyı aralık bıraktıya.. :S
Hasan; bilader ayarla biletleri İzmire uçuyoruz..
banada banada güçç*-*