Kubato işte ya sese bakın hele sese

Ynt: Kubato işte ya sese bakın hele sese

mustafagursacli link=topic=46874.msg447050#msg447050 date=1316809345' Alıntı:
abi gerçekten adamların temel misyonları müşteri menuniyeti...
ilk önceleri kubot için ön yarğılı davranmıştım .çin malı veya hindistan üretimi diye ,ama forumda kubotanın nasıl kaliteli ve teknolojik olduğunu öğrendim özellikle mustafa senin sayende.şimdi içimde kubotaya karşı bir sempati oluştu ,bir sefer galeride gördüm ama kullanmak nasip olmadı .kubotanın köyde servisi var ama kendisi yok ,bizim köyde adını dahi bilen yok ,ilerde belki traktör değiştirme .niyetim olursa kubotayı düşünürüm.çünkü en önemli sebeblerden biri japon olması

vale link=topic=46874.msg447060#msg447060 date=1316810010' Alıntı:
ilk önceleri kubot için ön yarğılı davranmıştım .çin malı veya hindistan üretimi diye ,ama forumda kubotanın nasıl kaliteli ve teknolojik olduğunu öğrendim özellikle mustafa senin sayende.şimdi içimde kubotaya karşı bir sempati oluştu ,bir sefer galeride gördüm ama kullanmak nasip olmadı .kubotanın köyde servisi var ama kendisi yok ,bizim köyde adını dahi bilen yok ,ilerde belki traktör değiştirme .niyetim olursa kubotayı düşünürüm.çünkü en önemli sebeblerden biri japon olması
abi ne mutlu bana sana sevdirebilmişim bak ben önce sahibinden comda gördüm dedim ki anasını satayım piyasayı dandik dandik mallarla doldurdular sonra başka bir zaman bi daha baktım traktör bi farklı duruyor sonra bidaha baktım gerçekten çok sağlam görünüyor sonra araştırdıkki meğer traktörün hasıymış inşallah sana yakışır ....

haklısın mustafa eğer video çekecek adam bulursam 1 haftaya kadar jd ve kubota yaylı tırmık videoları izletirim inşallah