Hyundai ' den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye ' de de yeni hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Hyundai ' nin bu amaçla bu ay İstanbul ' da bayi teşkilatı ile bir araya geldiği, tüm dünyada stratejik olarak belirlenen ' ' 2013 yılında müşteri memnuniyetinde liderlik ' ' hedefinin, Türkiye ' nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren bayilerin katıldığı toplantıda paylaşıldığı kaydedildi.

Açıklamada, Hyundai Assan Başkanı ve Üst Yöneticisi W.S. Chang ile Hyundai Assan Yurtiçi Satış, Satış Sonrası ve Pazarlama Genel Müdürü Ümit Karaarslan ' ın da katılımıyla gerçekleşen ' ' Ömür Boyu Müşteri Bağlılığı ' ' konulu toplantıda müşteri memnuniyetinde liderlik hedefi doğrultusunda alınacak kararların tartışıldığı ve Hyundai yöneticileri tarafından satış ve satış sonrasındaki iyileştirmeler hakkında bilgi verildiği yer aldı.

Açıklama, şöyle devam etti:

' ' Hyundai yöneticileri ile birlikte Google Türkiye Müşteri Yöneticisi Neslihan Ergeç de Hyundai bayilerine sosyal medyanın verimli kullanımı ve önemi hakkında bilgiler aktardı. Toplantıda söz alan bir diğer konuşmacı ise Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırcova oldu. Kırcova, Hyundai bayileri ile müşteri memnuniyeti konusundaki araştırmalarının sonuçlarını paylaştı. Hyundai bayileri, aynı zamanda toplantılar dahilinde çeşitli konularda konuşmak üzere yedi farklı çalışma grubu oluşturdu. Tüm dünyada hızla artan kalitesi ve bu paralelde müşteri memnuniyetinde liderliği hedef alan Hyundai, dünyanın beşinci büyük otomotiv üreticisi konumunda bulunuyor. Birçok ülkede model ve marka adına ödüllerle başarısı taçlandırılan Hyundai, 2013 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ' de de ' Müşteri memnuniyetinde liderliği ' hedefliyor. Hyundai ' nin Türkiye çapında 50 ' den fazla ilde faaliyet gösteren 70 yetkili satıcısı ve 82 yetkili servisi bulunuyor. ' '

AA
TRAKTÖR ÜRETİCİLERİNE DUYRULUR.