TAVSİYE

abilerim şu traktörün kır kır sesini duyurmuycak bi teyp söyleyin oap*-s köye gidince çoğunluk ben kullanıyorum oda kafamı ağrıtıyo öğrencinin cebine göre bişey söylermisiniz 100 lira limitim *098*-

Ynt: TAVSİYE

vala benim tavsiyem piyasaki ucuz teypleden al birde airpot .teyibi sadece radyo frekansı için kullan .airpota müzikleri atarsın dinlersin .ben öbür traktöre pıoneer takmıştım tozdan belli bir zaman sonra bozuluyor gerk yok .ucuzluk birşey işini ğörür

hımmm o daha karlı aslında direksiyona takılan kumandası filan olanlar vardı 35 liraya görmüştüm radyoyuda tanıdığın birinden bedavaya bulurum ben :) aklıma yattı bu kayıp 100 lira olcana 35-40 lira osun :D

fm transmitter ile mp3 ü radyodan dinlersin ama güçlü bi teyp çıkışın olması lazım ki motorun sesini duymayasın.50 liraya satılan usb sd kart okuyan teyplerden al rca hat çıkışlı.istersen bende sana bi el yapımı anfi göndereyim istediğin özelliğe göre uygun fiyata.İstersen düğün kolonlarını bağla. bırak motorun sesini duymayı motor çalışıyomu diye marşa basarsın inan.