ÇUKUROVA'DAN SELAMLAR

MERHABA ARKADAŞLAR ÇUKUROVA ' DA 300 DÖNÜM ARAZİ İŞLEYEN BİR ÇİFTÇİYİM BİR ÇİFT ÇEKER TRAKTÖR ALACAĞIM.

BÖLGEDE JHON D. NEW H. TÜMOSAN MASSEY F. CASE VAR BİRDE LAMB. BUNLARDAN GÜÇ OLARAK YAKIT OLARAK KULLANIM AÇISINDAN EN UYGUNU HANGİSİ

FİYAT ARALIĞI 50,000 İLA 60,000 ARASI SİZCE EN UYGUNU HANGİSİ.

Ynt: ÇUKUROVA'DAN SELAMLAR

300 dönüm tarlayı td 80 mi işleyecek güldürme beni 3 sene sonra bidaha değiştirecek ne gerek var 70-66 dt derim veya tl 90 tl 100 de olabilir 3085 mf fantom vs 4 silindir olsunda ne olursa olsun küçül işletmelerde td80 iyide büyük işletmelerde sıkıntı. sebze çeltik ağırlıklı bizim bölge 300 dönüm araziye 2-3 motordan aşağı kullanan yok

tek traktörle mi mayıs ayında başlarsım sürmeye eylül ayında bitirirsin ne zaman ekersin allah bilir td 80 ve 1600 dk yer zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s olacak iş mi

fazla sürmez yenisin galiba(traktör için) eski fiatların yerini alması mümkün değil 66 serisinden tercih ederdim 70 veye 80-66 yakıt için 70-66 olurdu mavi motor rengi tutulmuyor burda kırmızı(mf fiat sterry) ya da yeşil (jd) 2-3 sene kullan bakalım noluyor dikkatini çekerim 45000 civarına yakın dır 66 serileri senin ki ozaman nolur bakarsın nh avrupası tutuluyor burda avrupasını alırdım şahsen

benim dedem de kömüş öküzü kulanıyormuş biz daha kıdemliyiz demek ki td 80 1200 dk yer zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s 250 dk araziye sebze işi için iki traktör yetmiyor eşden dosttan 1 tane daha alıyor işi fazla oldumu