Traktör ikiye bölündü

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde seyir halindeki traktör, asfalt yolda ortadan ikiye bölündü. Kazayı yara almadan atlatan traktörün sahibi, çağırdığı servisin konuyu araştıracağını söyledi.

Kaza, ilçenin Cumhuriyet Mahallesi Demirciler Caddesi'nde saat 11.00'da meydana geldi. Fevzi Bal yönetimindeki 36 SD 327 plakalı traktör, hareket halindeyken yolda aniden ortadan ikiye ayrıldı. Cadde trafiğe kapatılırken, polis kaza bölgesini güvenlik şeridiyle çembere aldı.
Fevzi Bal 'Ben Sarıkamış'ın Asboğa köyünde çiftçiyim. Sanayiye giderken yol ortasında bir baktım ikiye bölündü. Şaştım kaldım. 2010 model traktörü yeni aldım. Nasıl oldu anlam veremedim. İkinci viteste gidiyordum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Servisi aradım. Gelip yapacaklarını söylediler, bekliyorum.' diye konuştu.

YK9CSuVN.jpg

34EvC1sf.jpg

Ynt: Traktör ikiye bölündü

Bu fabrika hatasıysa ben böyle fabrikanın............!!!! üretim yapıp ucuza satıcaz diye milletin canıyla oynamaya başladılar.Boykot edip malını almayacaksın böyle fabrikanın...

sahibine geçmiş olsun. yine tümosan ama ama bu durum çok farklı çekide olan hiç birşey yok enterasan bi durum yol ortasın da bölünmesi fabrika hatası olmalı ancak 2010 model traktör yani 1 yaşında ilk aylarda çalışırken olması gerekirdi diye düşünüyorum neyse sonuçlarıda öğreniriz umarım. paylaşım için teşekkürler.

sanayiye gidiyormuş. kafamda soru işareti yaptı acaba bununla ilgili bir arızasımı vardı? yolda güzel bir yol kimsede 2. viteste yavaş yavaş gitmez ne için gidiyordu acaba sanayiye :S iyiki cana gelmemiş diyelim belkide tazminat alır çeker altına bi fent iyiki bölünmüş der o zaman da oap*-s güçç*-*