domuz beklerken eglence

Ynt: domuz beklerken eglence

hacimmet link=topic=46930.msg447897#msg447897 date=1317007204' Alıntı:
Güzel eğlence olmuş anın tadını çıkarıyorsunuz,ama iyide gürültü olmuş domuz felan kalmamıştır,paylaşım için tşk.
tamam hacım onlar domuz gelmesinler diye yapıyolar zaten bizde ses çıkarırdık eski traktör lastiği flan yakardık ayçiçeği ektiğimiz zamanlar :D

şarklılı18 link=topic=46930.msg447914#msg447914 date=1317020478' Alıntı:
tamam hacım onlar domuz gelmesinler diye yapıyolar zaten bizde ses çıkarırdık eski traktör lastiği flan yakardık ayçiçeği ektiğimiz zamanlar :D
lastik yakmak tehlikeli olur bizim burda ama havai fişek attın mı domuzlar 5 nci vitesi bile bulamadan gazlıyo zuha-*-s zuha-*-s üç beş gün ugramıyo şety*-* girdikleri derede birbirlerine sorarlardır,,, - o neydi lan,,,, die zuha-*-s zuha-*-s

gezegen link=topic=46930.msg447943#msg447943 date=1317027520' Alıntı:
lastik yakmak tehlikeli olur bizim burda ama havai fişek attın mı domuzlar 5 nci vitesi bile bulamadan gazlıyo zuha-*-s zuha-*-s üç beş gün ugramıyo şety*-* girdikleri derede birbirlerine sorarlardır,,, - o neydi lan,,,, die zuha-*-s zuha-*-s
zuha-*-s zuha-*-s vallamı yav bak biz bunu hiç duymamıştık gerçeken gelmiyosa bi deneyelim havai fişeği :D

Ne üreyimli bir hayvan arkadaş tüm türkiye muzdarip dün gece sulama yaparken 100 mt kadar diplerine yanaşmışım haberim yok birden bi çıktılar dedim gittim allhtan üzerime gelmediler :(

arkadaş ne hayvanlarmış bunlar bütün Türkiye muzdarip iki gün gitmedim harman yerine çevirmişler pancarı eti de yenmezki beklediğimize değsin attaığımız mermiye yediğimiz Sivasın gece soğuğuna değsin

yavuz selim link=topic=46930.msg448151#msg448151 date=1317059877' Alıntı:
arkadaş ne hayvanlarmış bunlar bütün Türkiye muzdarip iki gün gitmedim harman yerine çevirmişler pancarı eti de yenmezki beklediğimize değsin attaığımız mermiye yediğimiz Sivasın gece soğuğuna değsin
arabanın içinde otur geldigini hissettin mi fitili ateşle kahkahadan yıkıl zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s düşe kalka kaçıyolarki ne kaçış zuha-*-s zuha-*-s

memory43 link=topic=46930.msg448135#msg448135 date=1317058002' Alıntı:
kolay gelsin muhabbetiniz bol olsun ;D ;D
eyvallah.. buyur sende çek bi sandelye

şarklılı18 link=topic=46930.msg448025#msg448025 date=1317042989' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s vallamı yav bak biz bunu hiç duymamıştık gerçeken gelmiyosa bi deneyelim havai fişeği :D
hayvanın tarlaya girdigini duyarsın zaten haşır huşur ses gelir .. tam o sırada fitili ateşle arka arkaya güm güm güm patladımı her yer aydınlanıyo..... kaçacak yer girecek delik bulamıyolar zuha-*-s zuha-*-s

gezegen link=topic=46930.msg448185#msg448185 date=1317065099' Alıntı:
hayvanın tarlaya girdigini duyarsın zaten haşır huşur ses gelir .. tam o sırada fitili ateşle arka arkaya güm güm güm patladımı her yer aydınlanıyo..... kaçacak yer girecek delik bulamıyolar zuha-*-s zuha-*-s
doğrudur yav denemek lazım :D yav biz aygaz piknik tüpe bi alet bağlıyoruz her dk tüfek gibi güm güm patlıyo ama ve lakin onada alıştı nasıl bi hayvansa bu yav :( bunada alışmasınlar :D

şarklılı18 link=topic=46930.msg448197#msg448197 date=1317066730' Alıntı:
doğrudur yav denemek lazım :D yav biz aygaz piknik tüpe bi alet bağlıyoruz her dk tüfek gibi güm güm patlıyo ama ve lakin onada alıştı nasıl bi hayvansa bu yav :( bunada alışmasınlar :D
bim-*s zannetmem çünkü bunda ışık var ve ses çok gürültülü güçç*-* birde o alet sürekli patladıgında hayvan sesi duyarak geliyo alışıyo ama bu suç üstü patlatıyon ve ışık saçıyo accayip korkuyo

şarklılı18 link=topic=46930.msg448197#msg448197 date=1317066730' Alıntı:
bzm burda alıştılar aynı alete yanındaki tarlayada giriyorlar :D
aman siz alıştırmayın ona herkez alışır geçen sene aydın zamanı ben bile alışmıştım sahurdan sonra giderdik o sıra hayla patlarlardı dan dan dan 30 dk da birdi heralde ..
havai fişekler iyi fikir nerde satılır kaça satarlar çeşitleri iyileri kötüleri vs. nasıl oluyor bunların ticareti. ? hiç almadım :D