YİNE KUBOTA M9540 VE TUMO 90-80

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: YİNE KUBOTA M9540 VE TUMO 90-80

bence kubota daha üstün gibi ama kullanmadım bilemem tümosanın burda bayisi açıldı hiç estetik yok birde adamlar kaynak atmış bırakmış üstüne paspas felen koyamamış böyle küçük hataları var bence :D :8 ok-*-s

Tümosan belki yakıt ve konfor da kafa tutamaz kubota gelişmekte olan bi firma tümo bu şekilde yerinde sayarsa işi zor ama tipi hariç beğeniyorum tümosanları çekişi iyi yakıtda öyle kubotayı daha görmedim buralarda ls nh çok tutuluyor artık burda

tümosan daha 30 yıl öncenin teknolojisi klasik kalmış ama kubota herşeyiyle kendisini geliştirip çağa ayak uyduyor tümosan bir kasası değişmiş her yeri aynı ama ginede güzel motor

tumoyu bende begenmıyorum ama yapacak bişey yok gectı işte.ayrıca tarlaya 3085 ve mccormık 105 geldı.mccormık fena gıdıo ama 3085 unlunun otomatık pulluguyla yuruyemedı bıle karınca gıbı.kımsenın aklına gelmedı foto veya vıdeo daha cok pulluk tanıtımı yapılıodu ama bırden motor yarısına dondu.tumo gectı ama al deseler kubotayı alırım tumo kals gıbı motor

arapörenli link=topic=46951.msg448200#msg448200 date=1317067584' Alıntı:
YINE IDDALASIP KAPISTILAR VE SONUC DEGISMEDI YAKITTA VE NAASTA TUMO USTUN GELDI
ortalık karıştırıcı laflar bunlar bizim burdada Kubotaya yaklaşamadı bile resimleri var paylaştım hatta bakabilirsiniz yakıttada tümosan aynı sürümde 6-7 litre yakarken 3.8 4 litre civarında Kubota yakıyor hem ortada kanıt yok bişey yok bizim ölçüm resimlerimiz var resimler bölümünden bakabilirsiniz 6600 m2 yerde 10 litre mazot yaktı M9540..

valla bendede tümo var asılıcı makina ama konfor sıfır. şimdi güç mü konfor mu deseler konforu seçerim. çünkü tarlada 5 dk daha geç bitirebilirsin ama konfor olunca tarlada bıkmadan iş yaparsın :) ve kubo lar cidden çok güzel makina

S@BİT link=topic=46951.msg448741#msg448741 date=1317234813' Alıntı:
kardeşim edebinle msj atcaksan at ortaya bişeyler atıyorsun ondan sonrada saçmalayıp duruyorsun dedem zamanından kalma traktörmü geçecekmiş Kubotayı o tümosan 110 bg olmasın tümosanın 90 80 yazıp 110 bg olan motoru var sen ona bir dikkat et istersen tümo Kubotanın çeki demiri olamaz bunu unutma formda bakıyorum önüne gelen aklına eseni yazıyor bişey yazarken araştırın öğrenin ondan sonra yazın saçmalayıp durmayın iki renk değiştiriyorlar bi turbo bi intercooler koyup çiftçimizi kandırıyorlar yazık çiftçimizin parasına hayır koyduğu malzemede bişeye yarasa üzerinde 500 liralık türk turbosu var iki zorlamada türbin kesiyor Kubotanın üzerinde 2000 tl lik turbo var benim için kalite ve sağlamlık herşeyden önce gelir senin için nasıldır bilemem hem ortada resim yok video yok lütfen bişey yazarken mantıklı şeyler yazın.!!!!
isteyen istediğini yazsın inanan inanır inanmayan inanmaz ancak uslup çok önemli ..... ben mete26 ile o kadar tartıştım kaba bir söz ondanda çıkmadı bendende Bursa fuarında karşı karşıya geldik oda diyecek söz bulamadı bende bu site günü kurtaracak bi site değil....

mustafagursacli link=topic=46951.msg448764#msg448764 date=1317236994' Alıntı:
isteyen istediğini yazsın inanan inanır inanmayan inanmaz ancak uslup çok önemli ..... ben mete26 ile o kadar tartıştım kaba bir söz ondanda çıkmadı bendende Bursa fuarında karşı karşıya geldik oda diyecek söz bulamadı bende bu site günü kurtaracak bi site değil....
bizler yanlış bilgi yazılmasına tepki gösteriyoruz resim video koysa hadi yine anlarız fakat ortada bişey yok ve üslupsuz yazılar yazılıyor..

bu kubotayı ne kadar abartınız yav haşa allah oldu tapıyorsunuz ha deyince servisini bulamazsan bir civatası kopsa bulamazsan bir yağını bulamazsan kon for demek para demek. ben yıllardır taşdan taşa çalıyorum yağ değişim harici kuruş parça masrafı açmadı .benim için önemli olan sağlamlık sizin paranız çoksa oda ayrı

konu açan arkadaşı bir dövmediğiniz kaldı 2gündür takip ediyorum ,türk malına ne kadar düşmanmışsınız tabi bu konuşanlar tümosanın yanından bile geçmemişlerdir

S@BİT link=topic=46951.msg448741#msg448741 date=1317234813' Alıntı:
kardeşim edebinle msj atcaksan at ortaya bişeyler atıyorsun ondan sonrada saçmalayıp duruyorsun dedem zamanından kalma traktörmü geçecekmiş Kubotayı o tümosan 110 bg olmasın tümosanın 90 80 yazıp 110 bg olan motoru var sen ona bir dikkat et istersen tümo Kubotanın çeki demiri olamaz bunu unutma formda bakıyorum önüne gelen aklına eseni yazıyor bişey yazarken araştırın öğrenin ondan sonra yazın saçmalayıp durmayın iki renk değiştiriyorlar bi turbo bi intercooler koyup çiftçimizi kandırıyorlar yazık çiftçimizin parasına hayır koyduğu malzemede bişeye yarasa üzerinde 500 liralık türk turbosu var iki zorlamada türbin kesiyor Kubotanın üzerinde 2000 tl lik turbo var benim için kalite ve sağlamlık herşeyden önce gelir senin için nasıldır bilemem hem ortada resim yok video yok lütfen bişey yazarken mantıklı şeyler yazın.!!!!

sizin söylediklerinizin hiçbirine güvenmiyorum. 500 liralık dediğin turboyu hangi markalar kullanıyor iyi öğren. 110 luk tümosan var mı yok mu bir araştır. sallayıp durma

Şuranda mı buradan mı bilemem. Yaşın 15 mi 50 mi bilemem. Şu motor onu mu bu motor öbürünü çeker bilemem.Bildiğim birşey var senin gibilerin burada yeri yok. Senin gibilerin IP adresi bulunmalı ve başka isimle dahi forumumuza yaklaşması önlenmeli. Defol git ve bir daha gelme. Cinselliğinle ilgili birçok site bulabilirsin ararsan.

Göktürk- link=topic=46951.msg448886#msg448886 date=1317280788' Alıntı:
Şuranda mı buradan mı bilemem. Yaşın 15 mi 50 mi bilemem. Şu motor onu mu bu motor öbürünü çeker bilemem.Bildiğim birşey var senin gibilerin burada yeri yok. Senin gibilerin IP adresi bulunmalı ve başka isimle dahi forumumuza yaklaşması önlenmeli. Defol git ve bir daha gelme. Cinselliğinle ilgili birçok site bulabilirsin ararsan.

evet arkadaş haklı burası guzel bır sıte ben bu sıteyı bılgı edınmek amaçlı kullanmıyorum çok güzel bi site ama bu sitede boyle konusulması cok kotu bırsey

arkadaşlar yinede yorum yapamadan duramıyacagım ben sadece massey kullanıyorum ama tumo ile kubato deseler ben kubato derim benim görüşüm yanlış anlasılmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...