HANGİ MARKA LASTİK KULLANIYORSUNUZ...

Ynt: HANGİ MARKA LASTİK KULLANIYORSUNUZ...

goodyearın üstüne traktör lastigi tanımam.9 sene 1200 dönüm arazi işledi 2073 ün altında.ne taşlı tarlalarda çift sürdü.belki 10 defa patladı ama yinede dişleri 9 senede %15 oldu.

onun sürdügü tarlada lassa 2 ye bölünüyordu.ben kamyonculukta yaptım en iyi lastik michelin 2. en iyide goodyeardır.birara bi petlaslar çıktı 100km yol ya yaptı ya yapmadna patladılar.

arkadaşlar ben td80 aldım üzerinde goodyear 16*9 30 6 kat lastik var bırakın tarlayı düz yolda bile patlıyor artık bıktım lastik yaptırmaktan aramadıgım kalmadı tek care yeni lastik almakta daha 4 aylık lastik artık takdir sizinh

isuluh link=topic=46954.msg455606#msg455606 date=1318694742' Alıntı:
arkadaşlar ben td80 aldım üzerinde goodyear 16*9 30 6 kat lastik var bırakın tarlayı düz yolda bile patlıyor artık bıktım lastik yaptırmaktan aramadıgım kalmadı tek care yeni lastik almakta daha 4 aylık lastik artık takdir sizinh
aynen bzm td65s de de good year 16 9 30 var boyna patlıyor
kompresörü hiç çıkarmıyoz hep takılı duruyor arkada :D

goodyear 8 kat ve lassa 8 kat kullanıyorum çok memnunum 7610a silivride özka marka tkmışlar ben almadan önce hiç memnun değilim parça parça atıyo amcamda 90lık lamborghini var 2000 model kleber marka lastiklerle geldi daha arkalar orjinal lastikleri ve en ufak parçalanma yarılma yok daha ve lastikler daha 2şer defa anca patlamıştır diyo motorun saati çalışmıyo ama 2 sene önce reftefe oldu siz düşünün saatini 2004 2005lerde bikaçtane traktörde daha geldi aynı lastikler onlarda aynı en ufak hata yok benim nh tn75in ön lastikleri bitti kleberin bursada bayiisi yokmuş en yakın bandırmada var kasıma kadar gidip alıcam bandırmadan....

ince teker petlas vardı senesinde lastik yanından yarıldı. get falan koyduk sürekli ısırma yapıyordu goodyear aldım sağlam lastik yarılma felan yok bizm buralarda petlaslarda hep aynı problem var

Godyear vardi altinda geldiginde. Allah belalarini versin 700 saatte ön lastikler 50% azaldi, bayii ye gittik, sonra exper geldi falan filan derken kullanici hatasi dediler. Ulan deyyuslar, otobanda 4x4 le gitse bu kadar azalmazki sadece pullukla kazayaginda kullaniyoz..

satocan58 link=topic=46954.msg456139#msg456139 date=1318790875' Alıntı:
Godyear vardi altinda geldiginde. Allah belalarini versin 700 saatte ön lastikler 50% azaldi, bayii ye gittik, sonra exper geldi falan filan derken kullanici hatasi dediler. Ulan deyyuslar, otobanda 4x4 le gitse bu kadar azalmazki sadece pullukla kazayaginda kullaniyoz..
Sert lastik be abi çabuk bitiyo işte patinaja kaçar goodyearlar halada memnun kalanlar var anlamadım gitti.

satocan58 link=topic=46954.msg456139#msg456139 date=1318790875' Alıntı:
abi bizimde pirelli wardı lastikler 2. sende içten yarılma yapıp lastik patlattı bide garanti fln dediler bize atıp suçu yarım bile %60lı lastikleri attık çöpe
bizim şimdi good year war memnunuz sertliğindne belki asfaltta gelmiyordur ama bizim makinalara fln güzel oluyor..

benim tercihimde goog year :S çamura yapışmada en iyisi *098*- lassa petles flan onlar çamurda giderken padaların arasını dolduruyor böylece lastik daha tutunamıyor sonra motor battı zuha-*-s uğraş ki çıkartasın bilm-*s good year ise padalların arasında asla çamur biriktirmez . alk-*s