Dizellerde % 30 güç

Acaba traktörlerede uydurulsa :)

big_55734606v2t.jpg

http://www.youtube.com/profile?user=RaceChipChiptuning&annotation_id=annotation_110166&feature=iv&src_vid=yiHRjwZmAO8#p/u/0/oNm7NR2O2Ts
RaceChip Chiptuning Einbau

Ynt: Dizellerde % 30 güç

Bir tanıdığım Doblo 1.3 multijet ' e taktırdı 600-700 tl gibi birşey. Araçta; yakıtta yüzde 10-15 azalma, güçtede ustanın dediğine göre 70 bg 180 nm tork varken, şimdi 90 bg, 240 nm tork olduğunu söylemiş, garantiside var motora zarar verirse takan firma zararı karşılayacakmış. Traktörlerede uygulanırsa güzel olur.

qarizmatiqa link=topic=46965.msg448398#msg448398 date=1317144743' Alıntı:
bizim euro 3 motorlara olmaz en az euro 4 olması lazım yani beyinli ecu ' lu motor olması lazım cr dizel motorlara uygulanabilir.
bizde motura önce beyin koruz.sonra bu aleti. zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
şaka bir yana takması falan çok basit,takılabilse fena olmaz .türkiyedede var buna benzer birşey,eko 66 mıydı neydi adı .ben bunlara pek inanmıyom .ama denemekte fayda var

arkadaşlar tamam %30-40-50 arası üç kademede güç arttırımı yapılıyor ama eksi yönleri çok fazla bende passat 2006 model 2.0 tdi vardı bu 140 hp idi ben 30 hp 1. kademe yi yüklettim güç olarak artış var ama yakıtta yükselme oluyor hp gücü arttığı için fazla yakıt yakıyor,eğer kilometre yükseldiyse enjektör den başlıyor yemeye,sonra turbo sonra motor derken eline alıyorsun motoru traktörlere güç artırımı şuan yapılıyor tabi beyinli traktörlere.

ne becerikli bayanmış o oyle :D deli baglar gibide bagladı ayrıca bizim vw lerin o motor un ustundeki koruma 4 yerdenmi ne vidalı :D bunlarınki asılınca cıkıyo :D hem güç arttıgı nerden belliki sesindenmi en azından güç olçucu bi makinaya sokup deneyeceklerdi o zaman ne kadar güç verdigi belli olurdu