tabancanız ne marka?

arkadaşlar bi çok çiftçinin tarladak oruma silahı tabancadır.sizin tabancanız ne marka?

ilk cevap benden
made ın sscb takorev t33 ve demon (ispanyol 10lusu)

Ynt: tabancanız ne marka?

aksoylar link=topic=46978.msg448512#msg448512 date=1317151826' Alıntı:
kardeş gerek yokta gerekirse tarlada gece 8 e kadar kalabiliyosun.arazide kurt var kuş var.bi çiftçiye tabanca şart.ama ruhsatlı olmak şartıyla.
gece 8 kadarsa sorun yok ben sabaha kadar tarla sürdüğümü bilirim bu güne kadarda hiç bi şey olmadı tabanca yok ama tüfek var birtane o da ava olan merağımızdan dolayı çiftsanın çiftesi...

aksoylar link=topic=46978.msg448512#msg448512 date=1317151826' Alıntı:
kardeş gerek yokta gerekirse tarlada gece 8 e kadar kalabiliyosun.arazide kurt var kuş var.bi çiftçiye tabanca şart.ama ruhsatlı olmak şartıyla.
[/quoteburda kendi çocuğunu,, kendi damadını vuran oldu .o acıyı çeken bilir.aslında çiftçi için gece falan sulama yaparken şart ama .geçenlerde burada birisi damadını domuz zannedip vurdu yakın ilçede..babamın gençliğinde düğün günü damat vurulmuş.bu olaylar çok acı en güzeli taşımamak
yoksa bu zamanda kattil olmak iş değil .bazen şehre gidiyorum trafikte insan katil olacak,o yüzden taşımamak daha hayırlı

bizde dedemin kırıkkale 7,65 vardı geçenyıl teslim ettik ruhsat işlemlerini ihmal ettik jandarma gelip aldı iyi çalışmıyordu :D sakat bi tabancaydı şimdi yeni bişey almayı düşünüyorz birde otomatik av tüfeği var üzümlü :)

arkadaşlar 8 e kadar lafın gelişi.gençligimde abim saat 09dan saat 10a kadar 10dan sabah9a kadar ben çift sürerdim.kabinsiz traktör.bir çiftçi için tarlada lazım olan bir makine ama eger dügünde magandalık yapacaksa o ayrı mesele.

anayurtlu 3105d link=topic=46978.msg448521#msg448521 date=1317152674' Alıntı:
bizde dedemin kırıkkale 7,65 vardı geçenyıl teslim ettik ruhsat işlemlerini ihmal ettik jandarma gelip aldı iyi çalışmıyordu :D sakat bi tabancaydı şimdi yeni bişey almayı düşünüyorz birde otomatik av tüfeği var üzümlü :)

bendede üzümlü var oskar üzümlü 1997 model.türklerin en iyi yaptıgı av tüfegi diyebilirim.