Traktör ortadan ikiye bölündü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Traktör ortadan ikiye bölündü

paylaşım için tşkler de tumocuları iice kızdıracaksınız benim gordugum bu konu 3. kez açıldı :) biraz araştırıp ta konu açarsak daha iyi olur bence

ben yeni gördügüm için yorum yapmak istedim o traktörü kullanan mal kesin birşeyler yapmıştırda ondan öyle olmuştur tümosanın kolay kolay bölünmeyecegini bilen etrafında dolaşan birisi bilir yani bunuda bi nh ci olarak belirtmek istedim ben

rahimavci link=topic=47004.msg448917#msg448917 date=1317292416' Alıntı:
ben yeni gördügüm için yorum yapmak istedim o traktörü kullanan mal kesin birşeyler yapmıştırda ondan öyle olmuştur tümosanın kolay kolay bölünmeyecegini bilen etrafında dolaşan birisi bilir yani bunuda bi nh ci olarak belirtmek istedim ben
keşke oyle olsa bende kotulemek istemem yurdumuzun malını ama 2. viteste arkasında bişey yok düz yolda servise giderken bölünmüş.

cazgin0020 link=topic=47004.msg448937#msg448937 date=1317298478' Alıntı:
keşke oyle olsa bende kotulemek istemem yurdumuzun malını ama 2. viteste arkasında bişey yok düz yolda servise giderken bölünmüş.

bilemiyorum belki o makinede fabrika hatası var o zaman

rahimavci link=topic=47004.msg448939#msg448939 date=1317299441' Alıntı:
bilemiyorum belki o makinede fabrika hatası var o zaman
olabilir fakat bu tumosanın başına ilk gez gelmedi aynı tip tumosanlardan birkaç kez duydum şahsen aynı olayı ama tabi düz yolda giderken ilk defa bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...