Çiftçilere özel kredi

iftçilere özel olarak sunulan hasattan hasada ödemeli kredi imkanı konut ve taşıt kredilerine de taşındı.
Türk Ekonomi Bankası (TEB), çiftçilere tarım üretiminde kullanabilmeleri için sunduğu hasattan hasada ödemeli kredi imkanını konut ve taşıt kredilerine de taşıdığını duyurdu.

TEB ' den yapılan açıklamada, tarım üretimini desteklemek amacıyla çıkarılan hasattan hasada ödemeli kredinin artık çiftçilerin konut ve taşıt ihtiyaçlarını da kapsadığı, bu sayede çiftçilerin istediğik onut ya da taşıt alımını hasat dönemine ertelemek zorunda kalmadan yapabileceği kaydedildi.

Açıklamada, TEB ' in çiftçilerin konut alımlarını finanse etmek amacıyla oluşturulan kredi paketinde 120 aya kadar vade seçeneği ile çiftçilere gelir elde ettikleri dönemlerde ödeme yapma imkanı sunduğu, hususi amaçlı taşıt alımlarında da, 0 KM/2. el taşıt almak isteyen çiftçilere hasat vadeli ödeme planı ve 48 aya kadar vade seçeneği sağladığı belirtildi.

Ynt: Çiftçilere özel kredi

kendine güvenen aldıgını ödeyene güzel imkanlar.kanaatsız olana borcu borçla ödeyene zaten laf yok.ALLAH yardım etsin.hayat bu artık sistem bu artık.kimse şunu beklemesin artık.bana eşim.dostum komşum köylüm akrabam anam babam kardaşım yardım eder borç alırım dönemi bitti.yıllar oldu.....

Ynt: Çiftçilere özel kredi

hangi banka, hangi kredi kuruluşu,hangi tefeci,hangi sarrafcı,hangi esnaf,hangi çiftçi,hangi vatandaş,hangi işçi,para kazanmadan, menfaati olmadan, para verir ,işyapar çalışır.önemliolan adımı düzgün atmaktır......