ilgili arkadaşlar ir bakarsa

Ynt: ilgili arkadaşlar ir bakarsa

mustafagursacli link=topic=47068.msg449929#msg449929 date=1317583508' Alıntı:
sen hiç td 75 kullandınmı?
Arasında 10 15 milyar fark vardır şimdi ben kullansam ne kullanmasam ne...Adamın 75 bg traktör alması gerekmiş onu almış sen git 90 bg al diyorsun

teşekkürler kardeşim şimdi soğudum bak traktörden tarlada başımıza bela olmasın bu makina :(((

yaw birde çekere düğmeyle geçiyor çekere geçirmek için durmak maoturu durdurup debriyaja basıp mı geçirecek çekere yoksa düğmeye traktrö yürürkken mi basacağız bu nasıl oluyor:(( biz böle traktörü henüz ynei alıyoruz o yüzden byaa acamisiyiz de :)))

BRAYNER link=topic=47068.msg449940#msg449940 date=1317583971' Alıntı:
teşekkürler kardeşim şimdi soğudum bak traktörden tarlada başımıza bela olmasın bu makina :(((

yaw birde çekere düğmeyle geçiyor çekere geçirmek için durmak maoturu durdurup debriyaja basıp mı geçirecek çekere yoksa düğmeye traktrö yürürkken mi basacağız bu nasıl oluyor:(( biz böle traktörü henüz ynei alıyoruz o yüzden byaa acamisiyiz de :)))
yok kardeşim durdurmana gerek bende de 2011 td85d var bizde çok acemiliğin çektik ama debriyaja basmana gerek yok normal yolda giderken direk bas düğmeye geçsin 4x4 e rahat ol . kullanım kitabini flan iyice incele çok yardımı olur

BRAYNER link=topic=47068.msg449940#msg449940 date=1317583971' Alıntı:

gardas sogumana gerek yok. kabinliyse zaten gerekli yerlerde seni hem isitir hem serinletir. dügmeye basman yeterli 4x4 e gecmek icin, traktörü durdurmana falan gerek yok. pulluk ayarini yapiyorsun. tek cekerle basliyorsun gücünün yettigi yerde, zorlayinca basiyorsun dügmeye aninda önler calismaya basliyor. pulluk biraz zorlayinca hemen bi kac cm kaldiriyor yukari. millete bakma, almissin zaten, ögrenene kadar biraz zorlanirsin. biz 2007 kullandik ama onlar cidden kötüydü, yeni modelleri gayet donanimli. herseyden önemlisi 75 bg 4 piston...

satocan58 link=topic=47068.msg449944#msg449944 date=1317584303' Alıntı:
gardas sogumana gerek yok. kabinliyse zaten gerekli yerlerde seni hem isitir hem serinletir. dügmeye basman yeterli 4x4 e gecmek icin, traktörü durdurmana falan gerek yok. pulluk ayarini yapiyorsun. tek cekerle basliyorsun gücünün yettigi yerde, zorlayinca basiyorsun dügmeye aninda önler calismaya basliyor. pulluk biraz zorlayinca hemen bi kac cm kaldiriyor yukari. millete bakma, almissin zaten, ögrenene kadar biraz zorlanirsin. biz 2007 kullandik ama onlar cidden kötüydü, yeni modelleri gayet donanimli. herseyden önemlisi 75 bg 4 piston...
yok be hacı abi ne yaptın tamam doğru diyosunda 4x4 ü tarlaya girer girmez devreye sokmak lazım o zaman ne anlamı kalırki

KARDEŞİM VALLA BİZ ÖNÜNDEN 30 MİLYAR PEŞİNAT VERDİK VALAHİ 80 İ BULDU YAWWW YEMİNLE BAKKK BANKA İŞLEMLERİ HAFTA İÇİ BALAYACAK AMA TRKTÖRÜMÜZ ŞUAN ELİMİZDE PEŞİNATI VERDİK YA BANKA İŞLEMLERİ NASİB OLURSA HAFTA İÇİ BAŞLAYACKA 30 MİLYAR VERDİK 50 MİLYAR KREDİYE GİRECEZ TABİ BANKA O KADAR VERİRSE VEREMZSE BİRAZ DAHA AYARYAALCAZ BAYİYE TOPLAM 80 DEDİ KARDEŞİM

şarklılı18 link=topic=47068.msg449948#msg449948 date=1317584580' Alıntı:
yok be hacı abi ne yaptın tamam doğru diyosunda 4x4 ü tarlaya girer girmez devreye sokmak lazım o zaman ne anlamı kalırki
valla gardas ben kultuvatörde mecbur kalmayinca pek kullanmiyorum. ))) yaw onuda sorun etmeyek artik. hadi onu unutak arkada 7 8 ton yükle yokusa geliyoz. 1 le cikarken zorluyo mesela yine basiyon dügmeye giderken alip götürüyor...simdi oldu biraz herhal.... anlş-*s anlş-*s

ortaam link=topic=47068.msg449938#msg449938 date=1317583854' Alıntı:
Arasında 10 15 milyar fark vardır şimdi ben kullansam ne kullanmasam ne...Adamın 75 bg traktör alması gerekmiş onu almış sen git 90 bg al diyorsun
poarsı pul olacağına 10 binde verilir 20 binde ama inşallah o hatalar düzeltilmiştir çözemedin heralde bak satılmış abi sınırdan römorku çıkaramıyor diyor daha ne diyelim ...

VALA KARDEŞLER ZAMAN GÖSTERECEK nasıl bir alet edevat olduğunu az kaldı zaten bu hafta sonu onu tarlada görecem inş valla çok uğraştık 75 alalım diye olmadı bayi olmaz dedi kardeşim ben kullandıkça sizlere iletirim söz :)))

satocan58 link=topic=47068.msg449950#msg449950 date=1317584688' Alıntı:
valla gardas ben kultuvatörde mecbur kalmayinca pek kullanmiyorum. ))) yaw onuda sorun etmeyek artik. hadi onu unutak arkada 7 8 ton yükle yokusa geliyoz. 1 le cikarken zorluyo mesela yine basiyon dügmeye giderken alip götürüyor...simdi oldu biraz herhal.... anlş-*s anlş-*s
heh oldu abi rampa tamam zorlandığında bas direk geçsin köpek gibi çıksın rampayı ama tarlaya girer girmez 4x4 e geçirmek gerekiyo abi niye boş yere zorlayıp fazla mazot yaktırasınki demi anlş-*s )))

mustafagursacli link=topic=47068.msg449956#msg449956 date=1317584921' Alıntı:
poarsı pul olacağına 10 binde verilir 20 binde ama inşallah o hatalar düzeltilmiştir çözemedin heralde bak satılmış abi sınırdan römorku çıkaramıyor diyor daha ne diyelim ...
Satılmış abinin traktörü 2007 model bu adamın 2011 model üzerinden bi nesil geçti.Bu arada parası pul olmaz merak etme 20 milyar fark vermeyi kolay zannediyorsun heralde..

satocan58 link=topic=47068.msg449944#msg449944 date=1317584303' Alıntı:
öneli bir nokta şu çogu arkadaşlar biliyodur fakat ben söleyim 4x4 e dügmeyle nasıl istersen öyle geç birtek makina pati yaparken geçme dişlileri mafedersin

BRAYNER link=topic=47068.msg449958#msg449958 date=1317585028' Alıntı:
VALA KARDEŞLER ZAMAN GÖSTERECEK nasıl bir alet edevat olduğunu az kaldı zaten bu hafta sonu onu tarlada görecem inş valla çok uğraştık 75 alalım diye olmadı bayi olmaz dedi kardeşim ben kullandıkça sizlere iletirim söz :)))
hocam inşallah hatalarını düzeltmişlerdir sıkıntın olmaz inşallah....

inş mustafa gardaşım ne deyim bilmiyorumki daha önce kullaanlar sizlersinzi ben hatalarını bilmediğim için düzeltmişlerde diyemiyeceğim hem daha deposuna mazot bile koymadık geleni bir iki gün oldu m depo kuru bir vaziyette yani hiç çalışmadı :)))

ortaam link=topic=47068.msg449960#msg449960 date=1317585105' Alıntı:
Satılmış abinin traktörü 2007 model bu adamın 2011 model üzerinden bi nesil geçti.Bu arada parası pul olmaz merak etme 20 milyar fark vermeyi kolay zannediyorsun heralde..
eğer o traktörü revize etmedilerse ben bırak 20 yi 30 bile veririm sen o traktörü bilmeden konuşuyosun o traktör hatalı