ilgili arkadaşlar ir bakarsa

Arkadşalar biz 2012 model td 75d aldık ful olarka aldık bu traktör hakkında görüşleriniz neerdir çift çeker aldık nasıl bir tarktördür pullukta filan yakıt durumu filan kısaca bir çiftçinin ihtiyacı oalcak bilgileri kullanan arkadşlar yada duyan arkadaşlardan rica etsem birde biz bu traktörü kullanmasını pek bilmiyoruz kullanım kılavuzu henüz elimize geçmedi bu konudada yardımcı olursanız çok sevinirim kullanım kılavuzu olan arkdaşalar şayet beni aydınlartırsa süper olur çok teşekkürler saygılar değerli çiftçi kardeşlerim :)

Ynt: ilgili arkadaşlar ir bakarsa

valla birader ben üzüldüm hayırlı olsun yinede başka motor yok muydu ithal modeller olabilir di jd case vs kız-*sw duva*-*0 td 80 daha mantıklı duruyor gerçi 5625 jd yada yeni 5085 m alırdım çok fark var yerli ile ithal arsında

BRAYNER link=topic=47068.msg449903#msg449903 date=1317582368' Alıntı:
Arkadşalar biz 2012 model td 75d aldık ful olarka aldık bu traktör hakkında görüşleriniz neerdir çift çeker aldık nasıl bir tarktördür pullukta filan yakıt durumu filan kısaca bir çiftçinin ihtiyacı oalcak bilgileri kullanan arkadşlar yada duyan arkadaşlardan rica etsem birde biz bu traktörü kullanmasını pek bilmiyoruz kullanım kılavuzu henüz elimize geçmedi bu konudada yardımcı olursanız çok sevinirim kullanım kılavuzu olan arkdaşalar şayet beni aydınlartırsa süper olur çok teşekkürler saygılar değerli çiftçi kardeşlerim :)
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullanın kaça geldi fiyat olarak? kullanımını 10 yaşındaki çocuklar ögreniyor sizde teferruatıyla filan karıştıra karıştıra ögrenirsiniz..

teşekkürler kardeşim ALLAH RAZI OLSUN valla hocam 75 80 dedi yaww nerdeyse valla bize çok met ettiler motoru o yüzden aldık yani yoksa 80 lik üç piston dediler o yüzden siz 75 lik alın dediler biz o tavsiye üzerine aldık önünden 30 milyar peşinat verdik bilginiz varsa tarladaki ve yoldaki yakıt ve performansı konusudna söylerseniz çok sevinirim arkadaşlarım :))

kardeş hayırlı olsun güle güle kullan Allah kaza bela vermesin benim almayı planladığım bi traktör fiyatını ve ilerki zamanlarda performansını paylaşmanı bekliyorum

BRAYNER link=topic=47068.msg449917#msg449917 date=1317583080' Alıntı:
teşekkürler kardeşim ALLAH RAZI OLSUN valla hocam 75 80 dedi yaww nerdeyse valla bize çok met ettiler motoru o yüzden aldık yani yoksa 80 lik üç piston dediler o yüzden siz 75 lik alın dediler biz o tavsiye üzerine aldık önünden 30 milyar peşinat verdik bilginiz varsa tarladaki ve yoldaki yakıt ve performansı konusudna söylerseniz çok sevinirim arkadaşlarım :))
hocam ben sana şöyle söyleyim makina bayideyse daha kapınıza gelmediyse hemen cayın td90 felan alın eğer eski td75 gibiyse rabbim size yardım etsin

Hayırlı olsun öncelikle bence doğru tercih yapmışsınız traktör fiyatları yüksek zaten bu günlerde ithaller çokdaha yüksek,aldığınız traktör 4 piston td80 ler 3 piston ve memnun olmayanları duydum td75d nin yeni serilerini alanlar çok memnun

TEŞEKKRÜLER YAVUZ GADAŞIM DİĞER DEĞERLİ ÇİTÇİ DOSTLARIM VALLA BU AYIN 5 İNDE VANVEY ALDIK O GELECEK 20 ALDIK AĞIR ŞASE ALDIK İŞTE 13 KAZAYAĞI FİLAN VE ONA 40 Lİ 13 NUMARA PULLUK ATALIM DİYORUZ ELBETTEKİ EN YAKIN ZAMANDA PERFORMASNINI İSZLERLE PAYLAŞACAM AMA ŞİMDİ KULLANALARDAN YORUM BEKLİYORUM :)

mustafagursacli link=topic=47068.msg449919#msg449919 date=1317583152' Alıntı:
hocam ben sana şöyle söyleyim makina bayideyse daha kapınıza gelmediyse hemen cayın td90 felan alın eğer eski td75 gibiyse rabbim size yardım etsin
Sende 75 bg traktör alıcak adama 90 bg traktör al diyosun mantıklımı kardeşim söyledigin?

Bencede simdiki td75 ler td80 lere göre daha mantikli olabilir. sonucta 4 piston turbo ve intercooler var. performansi bizimkilerden daha iyidir diye düsünüyorum. ama eskiler gibiyse vay babanin haline. hemen gidip benziklikciye ortak olsun....

valahi haciimmet kardeşim bizde o metinleri duyduk şöle duuruşu eski td 75 gibi değil ne bileyim atik be güçlü bir duruş sergiliyor ama tarla belirler en son durumunu İNŞ yaww şimdi hakkında çok olumsuz şey yazıldı buarada malesef makina eve geldi kardeşim td 90 alma şansımız kalmadı :(((

satocan58 link=topic=47068.msg449926#msg449926 date=1317583430' Alıntı:
Bencede simdiki td75 ler td80 lere göre daha mantikli olabilir. sonucta 4 piston turbo ve intercooler var. performansi bizimkilerden daha iyidir diye düsünüyorum. ama eskiler gibiyse vay babanin haline. hemen gidip benziklikciye ortak olsun....
inşallah değildir abi ne makinaydı oya bildiğin 135 ferguson

kardeş inşallah iyi çıkar td 80 e iyi diyolar ama bi arkadaş 90 deakr yerde yonca biçiminde bir depo mazot yaktığını sölemiş ocak batırır banada bayi 75i tavsiye etti fakat en doğrusu kullanıcı yorumları tabiki kimse malına kötü demez

mustafagursacli link=topic=47068.msg449929#msg449929 date=1317583508' Alıntı:
sen hiç td 75 kullandınmı?
düz 1 le bos römorku sinirdan atlatamiyordu kendi gaziyla.)))) turbo taktirdik, cekiste biraz artis oldu ama yakit daha önemliydi...ama ona ragmen iyi para saydilar. nh nin o avantazi süper iste. istedigin gün emsallerine oranla iyi fiyata verebiliyorsin...

DEĞERLİ ARKADAŞLIM VALLAHİ TD 75 KULLANALAR VAR BURADA BİR İKİ KİŞİ HEMDE 2011 MODELİ YANİ AYNI GİBİ 2012 MODELİ İLE TARLADA 90 LIĞI ZORLUYOR DİYE YEMİN EDİYOR HEMDE RAMPA AYARI DİYOR RAMPAYI ÇOK SEVİYOR DİYOR ONUN DEDİĞİ BÖYLE VALLAHİ

BRAYNER link=topic=47068.msg449928#msg449928 date=1317583460' Alıntı:
valahi haciimmet kardeşim bizde o metinleri duyduk şöle duuruşu eski td 75 gibi değil ne bileyim atik be güçlü bir duruş sergiliyor ama tarla belirler en son durumunu İNŞ yaww şimdi hakkında çok olumsuz şey yazıldı buarada malesef makina eve geldi kardeşim td 90 alma şansımız kalmadı :(((
Allah gönlüne göre versin usta emeklerin verdiğin para boşuna gitmez inşallah.ben öcekiler gibi olmayacağı kanaatindeyim o kadar AR-GE aşamasından geçiyo new holland o kadar şikayetten ders çıkarmıştır ve düzeltmişlerdir td75d yi diye düşünüyorum

yavuz selim link=topic=47068.msg449932#msg449932 date=1317583585' Alıntı:
kardeş inşallah iyi çıkar td 80 e iyi diyolar ama bi arkadaş 90 deakr yere bir depo mazot yaktığını sölemiş ocak batırır banada bayi 75i tavsiye etti fakat en doğrusu kullanıcı yorumları tabiki kimse malına kötü demez
hangi iste 90 dekara 80 litre yakmis. kultuvatörde 0,60-0,70 kadar yakti. pullukda daha calismadim. calisanlarda denemedi. düz yolda biraz yakiyor, babam sürerse yakmayi birakip icmeye geciyor.))) yük cekmede gayet iyi, pullukda hala denemedim ama 14/4 ü rahat cekiyor bizim orda. 12/5 takilan yerlerde var...11/5 le konyada dekara 1,2 litre yakiyor demislerdi...