jd 5403 wd 4*4 ün en son modeli kaç? kaça bulunur?

arkadaşlar nh 70-66 ararken jd nin 5403üne takıldık kaldık. buna sebep nh nin artık 10 yaş daha yaşlı olması yatıyor. 5403ün en genci kaç model bulamadım. bir de jd nin arama motorunda teknik özelliklerini bulamadım. bir link verebilirseniz sevinirim. saygılar...

Ynt: jd 5403 wd 4*4 ün en son modeli kaç? kaça bulunur?

john deere yaz gir siteye ordan traktörler bölümünden 5065 e ye bak 5403 ün yeni hali tek kelimeyle az yakıt ve çok performansın gercek adı diyebilirim haa yok 5403 illa istiyosan 2010 model bak ama sıfır istiyosan 5403 model olarak 5065 oldu saygılar john deerenin sitesinde var 5000e serisinde

BU FİYATA

YGS - CS915
BELDEN KIRMA MİNİ YÜKLEYİCİ

49 HP EURO III 4 Silindirli Su Soğutmalı Motor
“Şanzımansız” Hidrostatik Yürüyüş Sistemli
Hidrolik Hızlı Değiştirme Ataşmanı
(Her türlü ataşman otomatik olarak Kabin içinden değiştirilir)

YGS CS915
3.10 MT BOM PİM YÜKSEKLİĞİ
'Çabuk Değiştirme Ataşmanı + Kepçe + Forklift Ataşmanı'
50.000.-TL + KDV

YGS CS915
4.25 MT BOM PİM YÜKSEKLİĞİ
'Çabuk Değiştirme Ataşmanı + Kepçe'
55.000.-TL + KDV

YGS CS915
4.25 MT BOM PİM YÜKSEKLİĞİ
'Çabuk Değiştirme Ataşmanı + Kepçe + Tomruk Ataşmanı'
60.000.-TL + KDV
www.ygsmakine.com.tr

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. bu e serisi traktörleri biliyorum. tabi 5403ün devamı olduğunu bilmiyordum. fiyat olarak bize biraz fazla. bizde bu yıl çok çok çıkarabileceğimiz para 40 bin civarı. belki gelecek yıla erteleyebilsek olacak. ama bir de sıkıntı var. bu modellerin orjinal kabinlisi yok sanırım. 5083E 4WD de kabinli model var ama o da epey fazla fiyatlı bize. orj kabin yerine yan sanayi kabin için randıman vermediği söyleniyor. ne kadar doğru bilmiyorum fakat kabin bize şart. siz bu kabin olayı için ne dersiniz?
her internete girdiğimde farklı alternatifler de çıkıyor. yaza kadar vaktim var. hayırlısı bakalım.
bu arada YGS olayı nedir? alaka kuramadım! :S

selam kardeş aslında ben burda sana güzel 42 43 bin ytl ye iyi 5403 bulabilirim ama kabinli degil yok kabin istersende serviste taktırıyorlar özel olarak john deeere için imal ediliyor çogu traktörün kabininden iyi yok ben orjınal kabinli istiyorum diyosan da 1 sene bekle yada bu sezondan sonra orjınal kabinliler gelecek saygılar o ygs falan yazanlarda kepçe aparatı sanırsam

ykt123 teşekkür ederim. kabin meselesi birinci önceliğim. traktörü babam için alıyoruz ve rahat etmesi için de kabin istiyoruz. zira halihazırdaki traktörümüz kabinsiz. bu kabin işini tüm jd servisleri takıyor mu, fiyat bilginiz felan var mı?

uraltay link=topic=47104.msg451219#msg451219 date=1317853860' Alıntı:
ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. bu e serisi traktörleri biliyorum. tabi 5403ün devamı olduğunu bilmiyordum. fiyat olarak bize biraz fazla. bizde bu yıl çok çok çıkarabileceğimiz para 40 bin civarı. belki gelecek yıla erteleyebilsek olacak. ama bir de sıkıntı var. bu modellerin orjinal kabinlisi yok sanırım. 5083E 4WD de kabinli model var ama o da epey fazla fiyatlı bize. orj kabin yerine yan sanayi kabin için randıman vermediği söyleniyor. ne kadar doğru bilmiyorum fakat kabin bize şart. siz bu kabin olayı için ne dersiniz?
her internete girdiğimde farklı alternatifler de çıkıyor. yaza kadar vaktim var. hayırlısı bakalım.
bu arada YGS olayı nedir? alaka kuramadım! :S
kardeşim biz sıfır 5065 4wd yi 45 bin e aldık ama kabinsiz sen bakma o fiyatlara hem o kadar para verme krediyle al 5 yılda öde