erkun 3lü 16numara 80.4

Video0009

Video0002

Video0003

Video0004

Video0005

Video0006

Video0007

bizim erkunta mı sorun wardır bılmem vites tarla konumunda 4 L ile bu pullukları cekmıo boğuluo 2 adım bile atmıo ama normal 1 L ile paldur kuldur gidio nasıl iştir anlamadım bu sanzımanı hangi akılla yaptılar bilmiyorum videoların birinde de klimanın sıcaklık gostergesi dikkatinizi cekecek byk ihtimal erkunt beni pskolojikman serinletmek istio herelde gostergede 6 derece yazdığı halde ben içerde terliyorum ne iş anlamadım

Ynt: erkun 3lü 16numara

tarla vitesinde tarla 1 de kullancaksın
hızlı 1 kullanacaksın
takviyede h3 hızlı ve yavaş da kullancaksın
l 4 de yavaş 4 de takviyede kullancaksın.
rampa aşagı ve düzde yavaş 2 de kulllanırsın.takviye hızlı 4 çok süratlı pulluk içi degildir.

ayrıca şunuda söylemeden geçemiycem senin kullandığın pulluğu trakyada forumdada görüyoruz 90-95 hp traktörlere takıyorlr derin sürüm yaptığında belli oluyor sana tavsiye vites büyütemiyorsan pulluğu büyüt :D nası bişeyse ne takarsan çekiyo :D

anayurtlu 3105d link=topic=47127.msg450641#msg450641 date=1317755106' Alıntı:
ayrıca şunuda söylemeden geçemiycem senin kullandığın pulluğu trakyada forumdada görüyoruz 90-95 hp traktörlere takıyorlr derin sürüm yaptığında belli oluyor sana tavsiye vites büyütemiyorsan pulluğu büyüt :D nası bişeyse ne takarsan çekiyo :D
Takın abi daha büyüğünü takın dikkat edinde o size takmasın daha sonra..

bence vitesleri cok kotu olmmus zaten takviye kolu koltuğun altın viteslerin hız sıralamarı en yavastan hızlıya doğru olmalıydı bence ne bu 4 takviye 1 den hızlı abi dugun sırayla koysanıza su viteslleri çozene kadar canım cıktı hemde cok yakıoo lıkır lıkır ohh iç-*-* iç-*-* o yaktıkca ne olck bizim halımız bundan once 70 56 wardı onu hemen hemen 3 katını yakıo aynı pullukla

alipasalierkan link=topic=47127.msg450652#msg450652 date=1317755717' Alıntı:
Güzel paylaşım. Sonunda forumda paylaşım yapan Trakya ' lı bir Erkunt ' çuda oldu...:D Paylaşımların devamını bekliyoruz. Tekirdağ ' ın hangi köyündensiniz?
yorm icin tşkkler inecik koyundenım