safa tarım a.ş. ye ait katolog ve broşür

arkadaşlar safa tarım firması olarak katalog ve broşür isteyen arkadaşlar var ise ne ektiğini belirterek isim soyisim adres telefon bildirirlerse o arkadaşlara katalog broşür gönderebilirim ayrıca hastalık lara karşı teknik biligi ve ne kullanılacağınızı anlatmakisteriz teşekkürler.

Ynt: safa tarım a.ş. ye ait katolog ve broşür

tla100 link=topic=47134.msg450779#msg450779 date=1317800189' Alıntı:
arkadaşlar safa tarım firması olarak katalog ve broşür isteyen arkadaşlar var ise ne ektiğini belirterek isim soyisim adres telefon bildirirlerse o arkadaşlara katalog broşür gönderebilirim ayrıca hastalık lara karşı teknik biligi ve ne kullanılacağınızı anlatmakisteriz teşekkürler.
teşekkürler ilginiz için.bizim ilaç bayisi safa tarım ürünlerini sattığı için hemen hemen ektiğimiz her bitkide(pamuk,mısır,buğday vs.)sizin ilaçları kullanmaktayız ve çokta memnunuz.

O değilde bi bilgilendirin bizi..Bu sene bi ot ilacı aldık yabancı bi ot ilacı uyguladık bu ilaç otları kurutmadıgı gibi bizim mısırlarında büyümesini yan tarlaya göre aynıydı daha kısa kaldı belli bir dönem durdurdu.Şimdi bizim bu konuda hakkımız ne biz ne yapabiliriz???

gecen bahar sezonunda patateslerde meydana gelen mıldıyo hastalıgıyla ilgılı bı calışma yaptınızmı acaba ne attıysak önleyemedık eguantın pro temsılcı muhendıslerı geldı örnek aldı yenı bı tur dedı hastalıklı patates saplarını fransaya gönderdıler ama sonuç cımadı mencozep cxmonaxıl vs etkılı deıl denememız gereken başka bı etken madde varmı yada ılaç adı :S

Buğday, arpa, mısır, yonca, patates, domates, ıspanak, fasulye, biber, patlıcan, kabak, marul zararlı ve hastalıklarına karşı bilgi ve broşür gönderebilirsiniz.

İsim : Murat İNCE
Tel : 0 537 561 49 79
Adres: Demirciler Köyü No =6
Bolu / Merkez

Şimdiden teşekkürler...

buğday : (bayraktar, pehlivan,karasuna odeska) ,arpa (tarm-92),çerwzlik ayçekirdeği,nohut,mercimek

• şadi şahinli
    atakul petrol po bayii kırıkkale-kayseri yolu üzeri yeni mah .
    keskin/ kırıkkale
    05383472925

Göndermiş olduğunuz kitap katoloğ ve broşürleriniz elimize ulaştı ilgi ve alakanız için tşk işlerinizde kolaylıklar diliyorum

Sayın SAFA TARIM yetkilisi; Göndermiş olduğunuz kitap ve broşürler, bugün itibarıyla, elimize ulaştı, size çok teşekkür ederiz. Artık bu sayede SAFA TARIM ürünlerini de kullanırız. Konya ' ya geldiğimde sizi ziyaret ederek tanışmayı ve bilgi danışmayı umut ediyorum. Size de hayırlı işler diliyorum. (Ferit SELEK, Konya)

Mühendis link=topic=47134.msg483323#msg483323 date=1323202814' Alıntı:
Sayın SAFA TARIM yetkilisi; Göndermiş olduğunuz kitap ve broşürler, bugün itibarıyla, elimize ulaştı, size çok teşekkür ederiz. Artık bu sayede SAFA TARIM ürünlerini de kullanırız. Konya ' ya geldiğimde sizi ziyaret ederek tanışmayı ve bilgi danışmayı umut ediyorum. Size de hayırlı işler diliyorum. (Ferit SELEK, Konya)
tarlamın kireç oranı yüksek ve organik maddesi az bununla ilgili bir döküman gönderirmisiniz ....

kardeş sağol broşür katalok geldi baya faydalı işmize yarayacak şeyler var çalıştığım istasyonda çay içen birkaç müşteriyle paylaştım en çok ilgilerini çeken ayçekirdeğindeki canavar otunu görünce yav bunun ilacı varmış biz bilmiyorduk diye incelediler iki tane olan broşür lerden birkaç tane verdim... tekrar çok teşekkürler....

anlş-*s sayın safa tarım yetkilileri ben trakya bölgesi keşan da yonca ekmeyi düşünüyorum tarlam dere kenarında ve toprak altı yağmurlama sulama ile ekmek istiyorum birde herektli zıpkalı makine almak istiyorum biçim için bu arad tarla şimdi buğday ekili ve biçtikten sonra eylül başı gibi ekmek istiyorum bana bu konlar ile ilgili bilgi ve broşur gönderebilriseniz çok teşekkür ederim.adres;serkan Balcı -Trakya birlik entegre tesisleripazarlama bölümü şerefli mevkiiği çorlu Tekirdağ...teşekkürler ok-*-s

KARS a da gönderme imkanınız varmı genellikle arpa buğday yulaf fiğ ve özellikle patates ekiyoruz patateslerdeki yabancı otlar ile başımız bi hayli dertte ot ilacı alıp atıyoruz marka bilmiyorum pankobirlikten alıyoruz bide bayerin alıyoruz ama pek randıman vermiyo patatesin içindeki otu tamamen yok edecek ve patatese zarar vermeyecek ilacınız varsa sizden bayağı bi alışveriş yaparız tel 0531 815 57 35

Biz mısır, fiğ, arpa, buğday, pancar, ayçiçeği, yonca ekiyoruz ilgili katalog ve broşürleri gönderirseniz çok sevinirim.Konu açılalı epey olmuş ama inşaallah hala geçerlidir :D
Ali ŞEN 0506 849 15 25
Adres:Büyük bölcek mah. tatar sok. yıldızkent apt. A blok kat:7 no:41 AKSARAY/MERKEZ
ilginiz için şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin...