Arkadşalar Görüşlerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar yeni aldığımız 2012 mode td 75 d modeli newholland traktör aldık ve buna 20 li ağır kasa goble aldık ve pullukta ünlü 4 lü 13 inş aldık kazayağıda 13 lü uzun abcak aldık ne dersiniz bizim yeni traktör bu aletelri rahatla çekermi nedir görüşleriniz ??? :S :S :S :S

Ynt: Arkadşalar Görüşlerinizi Bekliyorum

şunu söyleyim bunun alt tarafı 75 hp kardeşim çekmem demez çeker ama çok kasar traktörü . tarlada rahat çalışmak varken niye fazla kassınki traktörü, 2 tur fazla yap ama rahat iş yap derim ok-*-s 4 lü 13 çorum toprağında normal ama 4 lü 12 li olsaydı çok rahat olurdu , 13 kazayağıda o traktörü kasar 11 li tam ideal vallahi göt attırır 11 liyi ;D ama gobleyi bilemem

şarklılı18 link=topic=47200.msg451977#msg451977 date=1318060031' Alıntı:
şunu söyleyim bunun alt tarafı 75 hp kardeşim çekmem demez çeker ama çok kasar traktörü . tarlada rahat çalışmak varken niye fazla kassınki traktörü, 2 tur fazla yap ama rahat iş yap derim ok-*-s 4 lü 13 çorum toprağında normal ama 4 lü 12 li olsaydı çok rahat olurdu , 13 kazayağıda o traktörü kasar 11 li tam ideal vallahi göt attırır 11 liyi ;D ama gobleyi bilemem
bak bende ne takacağımızı düşünüyorum demekki her yeni mal alan böyle düşünüyor....

BRAYNER link=topic=47200.msg451790#msg451790 date=1318015185' Alıntı:
Arkadaşlar yeni aldığımız 2012 mode td 75 d modeli newholland traktör aldık ve buna 20 li ağır kasa goble aldık ve pullukta ünlü 4 lü 13 inş aldık kazayağıda 13 lü uzun abcak aldık ne dersiniz bizim yeni traktör bu aletelri rahatla çekermi nedir görüşleriniz ??? :S :S :S :S

öncelikle hayırlı olsun. eski tdd ler iyi değildi ama yenileri çok iyi olmuş. gobleleri çekmekte hiç problem çıkartmaz. pulluğu keşke 4 lü 14 numara alsaydınız daha iyi olurdu. 70-56 11 kazayağını duymuyo trakya toprağında sizinki 13 lüyü bile duymaz kanaatimce

BRAYNER link=topic=47200.msg451790#msg451790 date=1318015185' Alıntı:
Kardeşim merak ettiğim gidip bunların hepsini 1 gün içerisindemi aldınız bunlardan hiçbiri gelmedimi denemediniz mi?

YOK KARDEŞİM demedik hepsini gidip bir günde alıp geldi aşağı yukarı bu üçü bize 20 yi buldu kardeşim hepsinide bayisinde aldığımız için hiç sıkıntı çekemdik şans eseri yoksa ekim geldi bekleyemezdik haa traktöre gelince vallahi kardeşim yaklaşık 2 hafta bekledik ama kabin lüks on numara konfor bu gün babamlar tarlaya gitti benim burda işim olduğundan ben gidemedim arayıp sordum yakıyor ama çekişde güzel dedi yakıtı sanırım ilk tarla işi olduğundan çok muş teşekkürler hepinize daha fikri olan arkadşlar varsa önemle ricamdır fikrilerini paylaşmaları teşekkrüler hepsinze :))