Ek tarlayı, sür tarlayı MAKKORMİK

Ynt: Ek tarlayı, sür tarlayı MAKKORMİK

aksoylar link=topic=47212.msg452350#msg452350 date=1318155931' Alıntı:
bak güzel kardeşim seni son kez uyarıyorum bideha forumlarda adam gibi konuş aksi taktirde site yötimini harekete geçirmek zorunda kalacam.ilk önce profilini sen düzelt sonra gel burda konuş.bu sitedeki çoluk çocuk hariç herkez bilgimin üstü düzeyde oldugunu bilir.onun için sizim gibi ayak takımıyla muhattap olmak istemiyorum.
Adam kendini üstün zekalı da yaptı bizi ayak takımı da yaptı ama yalancı oldugunu bi kabullenemiyor...

makkormık nerelıkıne nıye adamakızıyorsunuz kim genç kım ıhtıyar ölümü ölmüş bende bu mtorolojıye kızıyorum sel baskını yok metrekareye 100 kılo yagmur bunlara kalırsak battanıyeyı burunup kapı dışarı cıkmıcaz yaw bı dunya yagmur yagdı tam kuru yerde 2 parmak anca geçmiş daha :(

sayman link=topic=47212.msg452405#msg452405 date=1318165893' Alıntı:
lütlen birbirinize kırıcı youmlar yapmayın.bu olay tekrarlanırsa gerekli cezayı alırsınz.
Olay birinin kırıcı yorum yapması değil birinin herkesi kandırcak şekilde davranması insanları kendinden küçük görmesi kendini ileri zekalı adledmesidir gerekli iletiler filan hepsi yukarıda belirtilmiştir...İnceleyinde bi geregini yapın