FENDT Tarla Günleri Afiş...

FENDT Tarla Günleri Afiş...
corlu_afis.jpg

ankara_afis.jpg

adana_afis.jpg

Ynt: FENDT Tarla Günleri Afiş...

ağır abi link=topic=5348.msg55152#msg55152 date=1215202840' Alıntı:
ASLINDA ŞU FENTD MI JD MI KONUSUNDAKI SON YAZI YAZAN UYEYI GOTURMEK VEYA DAVT HATTA YOL MASRAFLARINI BEN CEKMEYI ISTERDIM GITSINDE BI GORSUN ELMI YAMAN BEYMI

insanların beyin yönetim yapısına göre şartlandırmaları o insanın ruhsal denge ve özellikleri belirler hasan yani sen kırmızı elmayı gösterip bu yeşil armut cevabını alırsan sakın olaki kızma yada şaşırma herkezin görüş açısı çok farklıdır bu üye için pek bişey değişeceğini sanmıyorum kafasında o doğruları belirlemiş o yüzden biz bırakalım işimize bakalım prim vermeyelim

insomnia link=topic=5348.msg55158#msg55158 date=1215203187' Alıntı:
insanların beyin yönetim yapısına göre şartlandırmaları o insanın ruhsal denge ve özellikleri belirler hasan yani sen kırmızı elmayı gösterip bu yeşil armut cevabını alırsan sakın olaki kızma yada şaşırma herkezin görüş açısı çok farklıdır bu üye için pek bişey değişeceğini sanmıyorum kafasında o doğruları belirlemiş o yüzden biz bırakalım işimize bakalım prim vermeyelim
İNŞ BIZE UZAK ALLHA YAKIN OLUR BUNDAN SNRA

resimlere hiç dikkat eden oldu mu ???
tarih 2007 yazıyor yani bu tarla günleri geçen sene olacak çünkü biz 2008 deyiz
bu yanlışlığı bayiyede ilettim belki düzeltirler

POYRAZLI SALİH link=topic=5348.msg55300#msg55300 date=1215262194' Alıntı:
resimlere hiç dikkat eden oldu mu ???
tarih 2007 yazıyor yani bu tarla günleri geçen sene olacak çünkü biz 2008 deyiz
bu yanlışlığı bayiyede ilettim belki düzeltirler
Ben sitede günlere baktım 2007 ye dikkat etmemişim ama her sene aynı gün oluyor herhalde :)

insomnia link=topic=5348.msg58589#msg58589 date=1216654805' Alıntı:
bakalım akgül kardeşimiz bugün dilediğince makinalar hakkında tecrübe yapabildimi
bugun tekrr forumda bayram havasında gececek tabı akgul gelıp paylasımlarda bulunursa