Akadaşlar

YENİ ALDIĞIMIZSIFIR TD 75 D İLE Dün vanveye gittik 20 li ağır kasa vanvey di ve düzde düz 2 ile gittik rampalarda da düz bir e geçtim traktör güzel baya iyi çekiyor yakıtta fena değil ilk tarlaişi idi sonuçta çekmesi bence on numara baya sevdim yani

Ynt: Akadaşlar

BRAYNER link=topic=47219.msg452291#msg452291 date=1318147945' Alıntı:
YENİ ALDIĞIMIZSIFIR TD 75 D İLE Dün vanveye gittik 20 li ağır kasa vanvey di ve düzde düz 2 ile gittik rampalarda da düz bir e geçtim traktör güzel baya iyi çekiyor yakıtta fena değil ilk tarlaişi idi sonuçta çekmesi bence on numara baya sevdim yani
ne zaman geldi traktör hiç sölemiyonda :D bak düz birle gittiğin yerlerde 2nin 4 üylede gidebilirsin , 2nin 4ü düz 1 den hızlı düz 2 den yavaştır unutma ok-*-s

Memnun kalman güzel haber. Insan önce düsünmeden alir, sonra birilerine sorar. Kimi iyi der kimi kötü, ama insanin nedense hep kötülere inanasi gelir...Ama sen kullanmadan bilemezsin...Hayirli ugurlu olsun...

hayırlı olsun komşumda yenı sıfır aldıtd75d tanıdıgın mısırını sılaj ettıler 1600 tl tuuttu 1300 tl mazot yaktı nerdeyse gerı bırakıyordu ama şımdı 750 saatte fılan baya yakıtı düştü dıyor çekiş çok fark edecegını sanmam ama nhler asıl 1000 saatten sonra yakıtı baya azalıyor dıyorlar cevremdekıler bende cift surdum kullandım onu guzel kullanımı var çakişide guzel ok-*-s

arkadaşlar en yakın zamanda videoalrını yükleyecm söz yaw yakıt o kadrda çok değil biz daha önce mf 285 in tek çekerini koşuyorduk vanvey de iş yapmıyordu ve aşırı yakıyordu buna hayret ettik dün tarlada maşallah o kadar hızlıydıki görenler çok büyük traktör sanmışlar valla şimdilik traktör tamam gibi ama inş bundan sonrasıda böyle gider hepinize çok teşekkürler ben çorumun bayat ilçesindenim arkadaşlar yakıtta zamanla düzelirse on numara olucak :)()))