fiat 70 56 fimaks msx.........

Ynt: fiat 70 56 fimaks msx.........

osman abi kolay gelsin.senin makinanın üfürmesinde bi sorun yok.tek sorun düşük devirde makinayı kullanmanız.düşük devirde mısırları tam kıyamıyor ve traktör daha çok mazot yakıyor zorladığı için.

anladım o gösterdiğiniz üfleme tribünümdeki parçalar eksik birinde war birinde yok doğrumu o......tekrar denedim ben yanyana ama olmadı tam sağlıklı olmuyo yani..........

agusta80 link=topic=47237.msg453104#msg453104 date=1318272481' Alıntı:
anladım o gösterdiğiniz üfleme tribünümdeki parçalar eksik birinde war birinde yok doğrumu o......tekrar denedim ben yanyana ama olmadı tam sağlıklı olmuyo yani..........
farketmez onlar abi biraz daha gaz vermek istiyo makine anladın sen onu :) ben bırak yandaki romorku traktör makınanın arkasından gelior romorkta takılı traktöre taa romorka ufluyor traktörü aşıp :D

Chn_Ozce link=topic=47237.msg453243#msg453243 date=1318278736' Alıntı:
farketmez onlar abi biraz daha gaz vermek istiyo makine anladın sen onu :) ben bırak yandaki romorku traktör makınanın arkasından gelior romorkta takılı traktöre taa romorka ufluyor traktörü aşıp :D
e peki seneye artı.........k........bitti misirlar............ güçç*-*

osman abey o motora bi 750 taktır bak napıyo o fimaksla.. ikisi de tam oturmuş olacak ozaman.kuyruk mili devirsiz kalıyo.biz taktırdık artısı çok eksisi hiç yok.zaten 70 beygir motor.o makinayı delirtir 16 gazda.18 gazda takviye 3 ile mısır biçersin aga..