DENİZBANK ÜRETİCİ KARTMI ZİRAAT BANK BAŞAK KARTMI

Ynt: DENİZBANK ÜRETİCİ KARTMI ZİRAAT BANK BAŞAK KARTMI

Sanırım başak kartta kesintiler daha fazla oluyor,bizde ikisi de var ama denizbankı tercih ediyoruz,2 milyar kadar fazla sorun çıkarmadan hemen veriyorlar,tapu örneği falan vs. birtakım işlemler yapılınca 5 milyara kadar çıkabiliyor.

keykubat link=topic=47244.msg452663#msg452663 date=1318228300' Alıntı:
S.A
değerli dostlar bu iki kartan birisini almak istiyorum hangisi daha avantajlı yorum ve bilgiler için şimdiden herkeze teşekkürler.
Denizbankın kartı daha çok kredi kartı tarzında ve kolay işlem yapabilmeyle öne geçiyor ama başak kart daha çok bankanın gidip çevredekilerle anlaşarak kullandırdıgı faizsiz bir kart...

vale link=topic=47244.msg452668#msg452668 date=1318228822' Alıntı:
bence hiç biri eğer mecbur değilsen
Gidip petrolcünün ağız kokusunu çekmektense daha iyi oluyor abi,tabi mazotu peşin almıyorsan.Biz alamadığımız için en azından adamla yüz göz olmuyorsun,faizsiz olması da avantajlı.

Denizbankın kartıyla petrol ofisinden alabiliyorsun abi mazotu,başak kart için banka çevreden bir petrolle anlaşıyor hemen yakınlarda oluyor zaten ilçe içinde felan

abi şöyle söyleyeyim denizbank kartı vermek için elinden geleni yapıyor. tarlan olmasına gerek yok. biz alırken 5 tane inek göstermiştik. yıllık çok fazla para kesiyor bilgin olsun. iptal ettirdik. belli başlı yerlerde geçerli.

ziraat bankası ise tarla şartı var ne kadar para kestiğini bilmiyorum. bu kartın kullanım alanı daha geniş daha fazla yerde geçerli. limiti sorun değil babama 50 milyarlık açalım demişler babam kabul etmemiş ne yapıcam o kadar limiti diye. 10 açtırmış.

Çağrı link=topic=47244.msg452669#msg452669 date=1318228957' Alıntı:
Gidip petrolcünün ağız kokusunu çekmektense daha iyi oluyor abi,tabi mazotu peşin almıyorsan.Biz alamadığımız için en azından adamla yüz göz olmuyorsun,faizsiz olması da avantajlı.

Denizbankın kartıyla petrol ofisinden alabiliyorsun abi mazotu,başak kart için banka çevreden bir petrolle anlaşıyor hemen yakınlarda oluyor zaten ilçe içinde felan
haklısın dostum .arkadaşlardan kullanan var.ama sıkıntı oluyor ben bir sefer çıkartmak için başvuru yapmak istedim denizbank tan ,adam benden anasının nikahını istedi birsürü prosedür .bende çıkartmadım .ben mazotu tarım krediden 6 ay faizsiz , uygulamasından kullanıyorum

vale link=topic=47244.msg452673#msg452673 date=1318229547' Alıntı:
haklısın dostum .arkadaşlardan kullanan var.ama sıkıntı oluyor ben bir sefer çıkartmak için başvuru yapmak istedim denizbank tan ,adam benden anasının nikahını istedi birsürü prosedür .bende çıkartmadım .ben mazotu tarım krediden 6 ay faizsiz , uygulamasından kullanıyorum
Biz kooperatifteki kefillik işinden dolayı elimizi eteğimizi çektik,ama o da avantajlı tabi tercih meselesi :)

Sadece mazot için kullanılacaksa en iyisi hiç birisini almayarak mazot işini tarım krediden halletmek. 6 ay faizsiz. Banka kartlarında yıl sonu geldiğinde kart aidatı,sigorta ücreti,dosya parası,falan filan deyip bir sürü para kesiyorlar. Benim Denizbank tan vardı ama bu gibi sürprizlerle karşılaşınca kapattırdım. Denizbank ta faizler Ziraat bank a göre daha yüksek... En uygunu Tarım kredi, yıl sonunda bir miktar para kesilmiş olsa bile sermayene ekleniyor. Bizim buralardaki biçerdöverciler mazot konusunda hepsi Tarım Krediye döndü. :)

vale link=topic=47244.msg452668#msg452668 date=1318228822' Alıntı:
bence hiç biri eğer mecbur değilsen
bencede ama suanda esnaflar çok sert ve onlardan yekünlü bişey almak zor kendileri o halde bile zor ayakta duruyorlar..
bizde maximum ve hsbc advantage var o denizbankın kartlarınının faizlerinden dağa düşük :)

yahu arkadaşlar b,ze iki defa kartgönderdiler müterihizmet numarasını arayın aktif hale gelsin diye mektupla 2 cisini aradık açtırdık ama kullanmıyoruz 1000 lira limiti var artırılabilir dediler boşver dedik normal kredi kartı bile kullanmıyoz.

her çiftçi arkadaşa bir kart lazım. alın ama zamanında ödeyin. gerçi bankalar zamanında ödenen
kart borcunu sevmezler. düzenli geliriniz yoksa kart falan filan almayın. bu bankalar adamın donuna kadar alır. kart alırken iki kere düşünün.

768 link=topic=47244.msg452675#msg452675 date=1318230361' Alıntı:
Sadece mazot için kullanılacaksa en iyisi hiç birisini almayarak mazot işini tarım krediden halletmek. 6 ay faizsiz. Banka kartlarında yıl sonu geldiğinde kart aidatı,sigorta ücreti,dosya parası,falan filan deyip bir sürü para kesiyorlar. Benim Denizbank tan vardı ama bu gibi sürprizlerle karşılaşınca kapattırdım. Denizbank ta faizler Ziraat bank a göre daha yüksek... En uygunu Tarım kredi, yıl sonunda bir miktar para kesilmiş olsa bile sermayene ekleniyor. Bizim buralardaki biçerdöverciler mazot konusunda hepsi Tarım Krediye döndü. :)
6 Faizsiz dediğiniz kooperatifde nasıl oluyor, açıklarsanız memnun olurum.

Denizbankın 6 ay faizsiz dediği kartın sadece kart ucreti 80-100 lira :D
diğer kesitileri cabası :D
resmi mafya bşka bişi deil sop-*-sa

SmhGwz link=topic=47244.msg453551#msg453551 date=1318348569' Alıntı:
Denizbankın 6 ay faizsiz dediği kartın sadece kart ucreti 80-100 lira :D
diğer kesitileri cabası :D
resmi mafya bşka bişi deil sop-*-sa
biz iyi müşterisiyiz heralde denizbankın hayat sigortasına tav oluyolar senelik bir de dosya masrafı var 20-30 TL civarında :)