S.a arkadaslar

arkadaslar biliyorum belki saçma olacak ama ben genede sorayım bu konularda fazla bilgim yok :)
bu tractors silindir sayısını yükselte biliyormuyuz mesala tt55b sayı 3 bunu 4 yapabilirmiyiz...

Ynt: S.a arkadaslar

ELBETTEKİ MÜMKÜN arkadşım gidersin motoru değiştirisin bir 4 silindir olan traktör alırısn işi kökten çözersin yoksa başka hiç bir anternatifi yok ayrıca en ilginç soru bence o yüzden bravo sana kardşeim :)))

BRAYNER link=topic=47260.msg453094#msg453094 date=1318271973' Alıntı:
ELBETTEKİ MÜMKÜN arkadşım gidersin motoru değiştirisin bir 4 silindir olan traktör alırısn işi kökten çözersin yoksa başka hiç bir anternatifi yok ayrıca en ilginç soru bence o yüzden bravo sana kardşeim :)))

Beni bir sen anladın BRAYNER :D Teşekkurler...

mpokora link=topic=47260.msg453113#msg453113 date=1318273362' Alıntı:
birak sonradan kaynak yaparız altına :D ama kötü durur :D
şakamaka erkunt 3silindiri 4silindire çıkarında sadece traktörde 20cm bi uzama olmuş bence olabilir ama maliyet ne olur bilemem :) motor kulakları uyumludur zaten bitane 110/90 motoru alda bağlayıver ;D :D

EFE YUSUF link=topic=47260.msg453069#msg453069 date=1318270965' Alıntı:
çok saçma olmuş sorma bence tek çekeri çifçeker yapmak isteyen türk, 3 silindiri 4 silindir yapmak isteyen türk ey rahmeti bol rabbim nerdeydin
güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s alk-*s

bugünün hit i budur iste....

montaj lama işini eski dextası leylandı işborası olan çok iyi yapar gibi. önceden bisiklet parça gelir elde montaj yapar binerdik 90 yılların başın da. yerli üretimlerde öyle olacak galiba....