genel anlamdatraktörde dık eksozmu yatay eksozmu artı ve eksıleri nedeni

Ynt: genel anlamdatraktörde dık eksozmu yatay eksozmu artı ve eksıleri nedeni

kafaya sıcak değil de eksoz düşebiliyor :D bizim 285in eksoz çürümüş dibinden iyice bir hendeğe girince çiftte kafama düşmüştü geçen sene onun dışında geceleri güzel oluyor motorun sıcaklığıyla beraber suratına vuruyor rüzgar durumuna göre duruma göre :)

Bizim 65 in de eksozun susturucuyla boru kısmı arasından kaçırıyor yolda hızlı giderken adamı zehirlicek..

Egzostan ziyade motor sıcaklığı genelde o ısıtıyor. :)
Üstten egsoz daha iyi bir ekipman falan takarken,römork çıkarıken arkaya eğilmek mecburiyetindesin bu durumda olan duman üzerinde geliyor hiç sevmiyorum ben.Üstte oldumu da bağda ağaca vs. takılıp yamuluyor.Egsoz olmasa daha iyi :D

demir45 link=topic=47302.msg453777#msg453777 date=1318369680' Alıntı:
Egzostan ziyade motor sıcaklığı genelde o ısıtıyor. :)
Üstten egsoz daha iyi bir ekipman falan takarken,römork çıkarıken arkaya eğilmek mecburiyetindesin bu durumda olan duman üzerinde geliyor hiç sevmiyorum ben.Üstte oldumu da bağda ağaca vs. takılıp yamuluyor.Egsoz olmasa daha iyi :D
bizim motor genelde debelendiği için eksozun da faydası oluyor :D

bence ne alttan ne ne üstten en iyisi yandan .arkada oldumu kaskı kollarını siyahlaştırıyor,elini batırıyor.üsten kabinli olursa iiyi ama açıkta.ağaç altına girerken dikkat etmiyebiliyorsun ve kırılabiliyo,ama yandan hiçbiryere zararı olmuyo