BARIŞ MAKİNA TÜMOSAN VE BEN :) SEZON BAŞINDAN İLK VİDEOLAR

Ynt: BARIŞ MAKİNA TÜMOSAN VE BEN :) SEZON BAŞINDAN İLK VİDEOLAR

Bereketli olsun barış makina barış ismin barış iyi denk gelmiş :D makina üzerindeki yapmış olduğunuz değişiklikler varsa eklersen sevinirim :) ayrıca aynı tarla içerisinde veya birbirine yakın makınalar cihazların kodları aynı oldugu için burada çalıstıramıyoruz buna çözüm buldunuzmu fabrikayı bu şikayet ile bir türlü ikna edemedik

alipasalierkan link=topic=47429.msg455684#msg455684 date=1318700041' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bereketli olsun. Devamını merakla bekliyoruz....
tşk. devamı eve gidince bayramda artık bu videoları telden buldum diğerleri evdeki pc de kaldı :D

Ağır Abi link=topic=47429.msg455687#msg455687 date=1318700225' Alıntı:
Bereketli olsun barış makina barış ismin barış iyi denk gelmiş :D makina üzerindeki yapmış olduğunuz değişiklikler varsa eklersen sevinirim :) ayrıca aynı tarla içerisinde veya birbirine yakın makınalar cihazların kodları aynı oldugu için burada çalıstıramıyoruz buna çözüm buldunuzmu fabrikayı bu şikayet ile bir türlü ikna edemedik
eyvallah muhtar ilk sene senmi yazdırdın diye soruyolardı :D makinada arka bıçaklarda değişiklik var fırçaları çift sıra yaptık. Çevremizde bizden başka barış makina kullanan olmadığı için öyle bi sorunla hiç karşılaşmadık ama yanımda 2 kumanda varken dediğin gibi ikiside makineyi kontrol edebiliyodu.

anayurtlu link=topic=47429.msg455693#msg455693 date=1318700677' Alıntı:
tşk. devamı eve gidince bayramda artık bu videoları telden buldum diğerleri evdeki pc de kaldı :D
eyvallah muhtar ilk sene senmi yazdırdın diye soruyolardı :D makinada arka bıçaklarda değişiklik var fırçaları çift sıra yaptık. Çevremizde bizden başka barış makina kullanan olmadığı için öyle bi sorunla hiç karşılaşmadık ama yanımda 2 kumanda varken dediğin gibi ikiside makineyi kontrol edebiliyodu.

Bıcaklar ve fırçalardaki değişikliği resımlersen memnun oılurum

Ağır Abi link=topic=47429.msg455694#msg455694 date=1318700904' Alıntı:
Bıcaklar ve fırçalardaki değişikliği resımlersen memnun oılurum

fırça ve bıçaklardaki bazı değişiklikleri daha önce siteye atmıştım burda ayrıntısıyla var diğer değişiklikler ztn yeni modellerde yapılmış depo, söküm ayaklarına destek bilya fln... sendeki makinada bu fırçalarla arka bıçak yoktur muhtar eve gidince istersen ayrıntılı resim çekerim
http://www.trakkulup.net/fotograflar-videolar/baris-makina-ufak-degisiklikler-made-in-anayurtlu-)/msg342973/#msg342973

nailyetek link=topic=47429.msg455697#msg455697 date=1318701289' Alıntı:
Kolay gelsin Barış, güzel paylaşım teşekkürler..Pancar işimiz değil de, Volkanın mancarları geçebildin mi bari.:D
sağol nail abi pancarlar yan yana zaten aynı verimi veriyo 2 haftadır kastamonudayım sonrakiler noldu haberim yok :D

emeğine sağlık barış abi sol taraftan söküm yapmak ters kalmıyormu izlerken bile bi acayip oldum çok ters geldi ve kumandayla kontrol baya teknolojik bişeymiş pancar işi yapmadığımız için uzak kalıyoruz bu konulara tümosana laf yok zaten ... :)

enter link=topic=47429.msg455727#msg455727 date=1318703925' Alıntı:
emeğine sağlık barış abi sol taraftan söküm yapmak ters kalmıyormu izlerken bile bi acayip oldum çok ters geldi ve kumandayla kontrol baya teknolojik bişeymiş pancar işi yapmadığımız için uzak kalıyoruz bu konulara tümosana laf yok zaten ... :)

tşk umut bu sene 4. sezon alıştık zor olmuyo hatta bana daha kolay geliyo solak olduğum için :D

anayurtlu link=topic=47429.msg460582#msg460582 date=1319568293' Alıntı:
Hayırlı olsun volkan UZEL PANCARCILIK A.Ş Yİ kuralım o zmn :) sana hemen hızlandırılmış kurs veriyim ;)
valla iyi olur yamuk yapmasın bize makına huyunu suyunu bilmiyoz :) yarın geliyo inşallah. 3105in baskı balatayıda değiştirelim dedik polatlıya gitmişken oda polatlıda bakımda, bakımdan çıkınca yarın makına yı takıp gelecez bakam.