Erkunt ve New Holland

: Erkunt ve New Holland

kardeş video öncelikle ggüzel ama birşey demek istiyorum insanların beyninde yerleşmiş bazı şeyler vardır yani daha iyiiyi daha güzeli almak ister türk çiftçisi geçen günlerden bugüne kadar sömürüldüler eksik arçalı traktör aldılar artık bunları yapmak istemiyorlaryani türkmalı istemiyorlar sanırım. öncden bir zihniyet vardı benim param türkiyede kalsın orda değerlensin ama şimdi hayır en iyi mal hangiyse onu almak istiyor buda ne erkunt . olmuyacak sanırım bence kalite yaşanır . beklemeylede gelmez ayağınıza örn :erkunt

NH GÜZEL TRAKTÖR OLSAYDI ALAN PİŞMAN OLMAZDI BİZDE ALDIK (AMCAM) PİŞMAN OLDUK ODA BİZ ÇOK TİTİZ KULLANIRIZ TD 95 2 SENEDE DAĞILDI AYRICA LABARATUAR ORTAMINDA NH NİN SERVİSİ GÜÇ TESTİ YAPTIĞINDA ' 95 HP LİK MOTOR ' 88 HP ÇIKTI NASI OLUYOOOOOOOO

44 atacan kardeş ben nerdeyse 11 sene olacak new holaand fıatagrı kullanıcısıyım ne traktörde güç kaybı ne pişmanık nede cebimi yakan birşey olmadı bu konuda bu saatten sonrada erkunt olursa zaten bir aman çekmeliyiz dimi

44atacan link=topic=526.msg8229#msg8229 date=1202584356' Alıntı:
NH GÜZEL TRAKTÖR OLSAYDI ALAN PİŞMAN OLMAZDI BİZDE ALDIK (AMCAM) PİŞMAN OLDUK ODA BİZ ÇOK TİTİZ KULLANIRIZ TD 95 2 SENEDE DAĞILDI AYRICA LABARATUAR ORTAMINDA NH NİN SERVİSİ GÜÇ TESTİ YAPTIĞINDA ' 95 HP LİK MOTOR ' 88 HP ÇIKTI NASI OLUYOOOOOOOO
[size=18pt]NH Yİ TESTİ NASIL YAPTILAR BÜYÜK Bİ İHTİMAL KUYRUK MİLİNDEN BİR MOTOR MOTOR GÜCÜNÜN %85-90 INI KUYRUK MİLİE İLETİR BUNU SÖYLEYEN TRAKMAK SATIŞ MÜDÜRÜ[/size]

nh nin kendisini test yaptılar kuyruk mili falan değil TA KENDİSİ zuha-*-s ayrıca 95hplik traktörün
kuyruk mili gücü 78-81 82 hp arasındadır ki öyke ben kuyruk mili gücünün motor gücün den daha düşük olduğunu zaten biliyorum

Ynt: Erkunt ve New Holland

tabi arkadaşlar tm ile servet kıyaslanmaz ama arsında fiyatla bi servet daha alınır alınır kulakdan duymalarla traktörüde kötülemetin derim türkiye için büyük bir gurur arkasında duracagınıza vay yawrum way güven güven bir nwhld mf nasıl geldi buzamnalara düşünün bi artık mf yok fabrika kapalı türkiye neden ilerlemiyor hep dışarıya hevesliyiz bugidişlede bişi olmaz böyle bir td 85 vs. ne eksi varfazlasıda türk malı senin malın arkadaşı senin benim YAWWWWWWWWWWWW

kırankaya link=topic=526.msg112202#msg112202 date=1229544808' Alıntı:
tabi arkadaşlar tm ile servet kıyaslanmaz ama arsında fiyatla bi servet daha alınır alınır kulakdan duymalarla traktörüde kötülemetin derim türkiye için büyük bir gurur arkasında duracagınıza vay yawrum way güven güven bir nwhld mf nasıl geldi buzamnalara düşünün bi artık mf yok fabrika kapalı türkiye neden ilerlemiyor hep dışarıya hevesliyiz bugidişlede bişi olmaz böyle bir td 85 vs. ne eksi varfazlasıda türk malı senin malın arkadaşı senin benim YAWWWWWWWWWWWW
sana katılıyorum arkdasım

kırankaya link=topic=526.msg112202#msg112202 date=1229544808' Alıntı:
yaw dışarıya baglıyız adamlar larda motor yapmışlar ki baglıyız!!!
ben hep söylerim erkunt kadar adisi yok die görüyonuz işte nh rezil etmeye çalısıyolar...

Holland link=topic=526.msg159450#msg159450 date=1235681438' Alıntı:
fasülye de kendini nimetten sayarmış ya erkuntunki de o hesap...
kalkıştığı işlere bak sahtekarlık !
erkunt sattte 45 km hız mı yapıyo ? yaptırabilen var mı ?
..
bizzat denedim süphen varsa kalmasın... 10KM lik bir mesafede düz asfalt yolda arkamda balya makınasıda vardı traktör nimet 70 DT 10 km lik yolu tam tamına 13dkda aldım....

bazı arkadaşlar var erkuntu karalıyor onlar erkuta binmişmilerki karalıyolar... erkunt kendi beygir gücünden 10 beygir fazlasını rahat çeker ... benim traktörüm denme traktörü değpil arkadaşlar .. bende 80 lik çift çeker var .... ben 385 lik çift çeker mf ve td 85 çift çeker traktöre takdım her biri rezil oldular ..... 2 cisine geleceksek tarlada td 85 ile çifte gittik her birimiz 15 gazla tarlayı sürdük depoları beraber doldurmuştuk benden td 85 55 tl fazla mazot yaktı bunlar delil değilde ne kardeşim erkutun mazisi 2005 piyasalara çıktı millet çekemiyor türk malını bir mf bir fiyat türkiyede yıllardır var alışmışllar bakkkaldan sanaya verdiye kjardeşim artık sanyadan daha üstün yağlarda var ..... yani bizim traktömrlerde buna benziyor milliyetci olalım vede gerçekleri görelim arkadaşlar türkün türkten başka dostu yoktur.. bir nevhollada paara veriyosanız pkk nın yoldaşlarına para veriyorsunuzdur bunu un utmayın....

arkadaşlar erkunt ta özellik olarak tek fren dönüşü gösteriyor bunu izletince baya güldüm tek fren dönüşü öyle olmaz sag frene bastıgında sag ön ve arka ikisi beraber tutması gerekir benim kendimde deutz 70 4 wd var ben istedigim zaman ön frenleri tutturur arka lastikler oldugu yerde patinaj cektiririm artı olarak benim 70 lige taktıgım pulluk 14 numara 4 lü ünlü pullugum var bir de erkunt da zf zanzuman var diyorlar benim pek inanasım gelmiyor zf zansuman varsa 30 km hızla ileri dogru giderken geri vitese taksınlarda göreyim ozaman inanırım

sebaste link=topic=526.msg169938#msg169938 date=1238664775' Alıntı:
arkadaşlar erkunt ta özellik olarak tek fren dönüşü gösteriyor bunu izletince baya güldüm tek fren dönüşü öyle olmaz sag frene bastıgında sag ön ve arka ikisi beraber tutması gerekir benim kendimde deutz 70 4 wd var ben istedigim zaman ön frenleri tutturur arka lastikler oldugu yerde patinaj cektiririm artı olarak benim 70 lige taktıgım pulluk 14 numara 4 lü ünlü pullugum var bir de erkunt da zf zanzuman var diyorlar benim pek inanasım gelmiyor zf zansuman varsa 30 km hızla ileri dogru giderken geri vitese taksınlarda göreyim ozaman inanırım
çok boş karşılastırma yapıyorsun be ustad Yok gerı vıtese taksında şöylede boylede Motor öylemi kıyaslanır Senın taktıgın pullugun cengız turanını cekıyor buradakı erkuntlar fark yok yane dönüşlerde frenlemede önler %100 deılde % 50 cıvarı frenleme yapıyor Yorum yapıyon bari dayanaklı yap