Erkunt ve New Holland

: Erkunt ve New Holland

Güzel paylaşım...Ama böle ucuz numaralarla kendileri övmlerine gerek yok...Tamam belli traktörün iyi gidiyo ama göz var nizam var o 6 silinidir 110 hp motor la senin 3 silindirli yumruk kadar motorun hiç bir olurmu yaaa noo*-*- Hadi TD-TLA ile falan kıyaslasalar neyse dicem de bu yaptıkları hiç olmamış...TM o motoru ortasından ikiye böler bee.Böle ucuz reklamlara ihtiyacı yok bence Erkuntun tek kendi motorlarını veya Erkunta eş değer bir traktörle kıyaslasalarmış çok güzel bi video olcakmış...Erkunt yinede güzel çekiyor ama...

ÖZzGÜR link=topic=526.msg3295#msg3295 date=1199471839' Alıntı:
Güzel paylaşım...Ama böle ucuz numaralarla kendileri övmlerine gerek yok...Tamam belli traktörün iyi gidiyo ama göz var nizam var o 6 silinidir 110 hp motor la senin 3 silindirli yumruk kadar motorun hiç bir olurmu yaaa noo*-*- Hadi TD-TLA ile falan kıyaslasalar neyse dicem de bu yaptıkları hiç olmamış...TM o motoru ortasından ikiye böler bee.Böle ucuz reklamlara ihtiyacı yok bence Erkuntun tek kendi motorlarını veya Erkunta eş değer bir traktörle kıyaslasalarmış öok güzel bi video olcakmış...Erkunt yinede güzel çekiyor ama...
EWET KATILIYORUM ÖZGÜR ARKADAŞIMIZA O İŞTE BİR OYUN VAR. BELKİ ERKUNT YETKİLİLERİ KÖTÜLEMEK AMACIYLA TM NİN VİTESİNİ YÜKSELTİYORLAR YA DA NE BİLİM İŞTE REKLAM YAPMAK İÇİN YAPIYORLARDIR HERHALDE..

GÜZEL Bİ VİDEO DİYEMİCEM ÇÜNKİ NH Yİ KÖTÜLEMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ ARDLARINA KOYMAMIŞLAR BAŞTA TM NİN SAHİBİ DİKKAT EDERSENİZ VİDEODA ERKUNT PULLUĞU SAPLIYOR AMA TM ÜZERİNDEN CIZITTIRIYO ERKUNT 3.5TON AĞIRLIĞIYLA 3 SİLİNDİR 76 HP GÜCÜYLE TEK ÇEKERDE 3 LÜ PULLUĞU ÇEKİYOR AMA 6.5 - 7 TON AĞIRLIĞINDAKİ 6 SİLİNDİR MAX. 124 HP GÜCÜNDEKİ MOTOR TEK ÇEKERDE 4 LÜ PULLUĞU ÇEKEMİYORR BUDA SADECE GÜLÜP GEÇÇEN bl-*-sa muhaa*-*- bl-*-sa muhaa*-*- bl-*-sa

yaww bız yaptık ama sadece kekını kabarttık bunlar napmıss yaww erkunt ıyı traktor ama tm120de mukemmel onun yanında yumruk kadar 3 clındır motor sen kalk 120php 6 tonluk motoru nerdeyse cızıdan cıkarcak hemde pulllukun farkıda b ı sok olacak ıs deeıll arkadaslar bıde bu deneme motorlarına ınanmayın bunların sılındır capını buyutuolar benzın koyuyolar fabrıkaya dokunmazkı mahvolmus eskımıs ıkı lastık takar 0 dıe gerı satar bunların cogunu pompaylada oynuolar belkı az yakıo dıolar ya deponun oralara bı depo daha koymadıkları ne malum deneme traktorunun yaptıgı ıs bu kadar oluır tdyı tlayı bırakır gıder tmyle kıyaslar kendını orda aslında bı 11li agır tıp patlatma takcaklardı ıkısınede yada 20ton yuklu bı kamyona balyacaklardı o zaman mal meydana cıkardı hayatımda ızledıgım en sacma vıdeo

kuyucaklı nıhat ustaya sor erkuntları bak ne dıyor bu erkunt nıe bu kadar cekıyor pompa sonuna kadar acık ve bı gercek var deneme yapılanla sahıslardakı motorlar farklı ben uzun zamandır takıp edıyorum bızım abıde aldı memnun deıl servetten keske same alsaydım dıor erkunt alacaklar bı dusunsun ole alsın...oky

Bu motorun onu çekememesi ona hakarettir yani koca 124hp ile 100hp bir olmaz.
Zaten çekemezse o motoru at çöpe gitsin. ok-*-s

bikere ben o pullukların numaralarının dooru olduuna inan mıom bende edirneliyim zaman zaman bizde 16 pulluk kullanıoz ama onlar bayaa bi büyük oluyo senin yanlışın var slk-*-s

terkunt lar gerçekten iyi makina ben erkuntu mew hollanddan çok üstün olduğunu düşünüyorum ama 70 bglik traktörle 120+ bg lik traktör aynı kefeye konulmaz ayrıca hem tm 120 ye hemde kudret 100 t ye 4lü 16 numara ufak büyük makinaya küçük pulluk kasma yapar ben 3085 d tek çeker 4 16 atıyorum hem yokuş hem sert toprak ama iyi çekiyo (elazığ)

44atacan link=topic=526.msg7863#msg7863 date=1202382965' Alıntı:
terkunt lar gerçekten iyi makina ben erkuntu mew hollanddan çok üstün olduğunu düşünüyorum ama 70 bglik traktörle 120+ bg lik traktör aynı kefeye konulmaz ayrıca hem tm 120 ye hemde kudret 100 t ye 4lü 16 numara ufak büyük makinaya küçük pulluk kasma yapar ben 3085 d tek çeker 4 16 atıyorum hem yokuş hem sert toprak ama iyi çekiyo (elazığ)
NE DİYOSUN SEN YAW ERKUNT NHDEN ÜSTÜN BEN YANLIŞ ANLAMADIYSAM SAÇMALIK YANİ TÜRK MARKASI OLABİLİR AMA YİNE DE NHDAN ÜSTÜN DENEMEZ BENCE

44atacan link=topic=526.msg7863#msg7863 date=1202382965' Alıntı:

SEN ŞİMDİ ERKUNTLARI FENDTLERDENDE ÜSTÜN TUTARSIN
TABİ FENDTLER HAKKINDA Bİ BİLGİN WARSA

ya fendt ıle hıc bı motor bı kıyaslanmaz ne john deere nede baska bısı adamlar makına yapmıs fendt rakıpsız bı marka ama yarın bugun bı bakarsın varıo412 ıle erkunt servet80 kapısıo varıo bayılıo ve erkunt onu gecıo bu erkuntculardan her sey beklenır

salih link=topic=526.msg7947#msg7947 date=1202425729' Alıntı:
ya fendt ıle hıc bı motor bı kıyaslanmaz ne john deere nede baska bısı adamlar makına yapmıs fendt rakıpsız bı marka ama yarın bugun bı bakarsın varıo412 ıle erkunt servet80 kapısıo varıo bayılıo ve erkunt onu gecıo bu erkuntculardan her sey beklenır
olur olur muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*-