Traktörünüzü Kaskolatıyor musunuz

İsmini vermek istemediğim bir kasko şirketine traktörümü geçen sene 500 küsür liraya kaskolattım bu sene pancar sökerken makinenin attığı taş sonucu sağ kapı camı komple kırıldı ve kasko şirlketini aradım kasko şirketi camın ithal olduğu için karşılama yetkilerininin olmadığını söylediler. Kaskonun anlaşmalı olduğu cam servisleri de ithal cam olduğu için kendilerine para kalmadığından dolayı takmak istemediler vs. vs. tam 14 gün ugraştım sonunda camı kendim 800 tlye takdırdım (parasını ben ödedim) faturayı da siğorta şirketine gönderdim hesap numaramı aldılar ödeyeceklerini söylediler beklemedeyim.
Acaba sizin sorun yaşamadığınız ve hesaplı bi sigorta şirketi var mı? resim de gönderebilirsem ekleyecem.

http://imageshack.us/photo/my-images/193/fotoraf0012mx.jpg/

Ynt: Traktörünüzü Kaskolatıyor musunuz

bizimde arka camı patlattı pancar makınası hemen kaskodan gelip değiştirdiler hatta bu tür olaylarda (yolda giderken yanından geçen iş makınasınin taş atması sonucu kırıldı) die rapor tuttular bizde anlamadık ne olduğunu fotolarını filan çekip camı değiştirdiler..hiçte sorun yaşamadık direk gelip değiştirdiler.

arkadaşlar kasko şirketleri yılda iki adet ücretsız cam değiştirme hakkı verır camı değiştirmeniz kasko bedelini etkılemez kasko bozdurma anlamına gelmez.

geçmiş olsun sana kardeşim. :8 :8 :8 :8 o zaman sen ilk fırsatta kaskocuyu değiş bak adamınkini hemen değişmişler....bende öyle bir dert yok jd 2030 traktörüm var 12 13 bin tl arası ederi var camı yok çerçevesi yok ama yaza tente takıcam nasip olursa... :D :D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

biz hattatın sol kapısını garajdan cıkarken babam kapamayı unutmuş dalgınlık kırmış kasko degişti 240tl demişlerdi patates arasına girsindiye lastigi daralttık çamurlık yoktu motor kasınca motor kaputunu tekerin dişleri yakalamış kırdı kasko degiştiler 1100tl miş ama parasını biz verdik kasko şirketi hesabımıza yatırdılar birdahaki yıl bu şirket bizi bidaha kasko yaparmı bilmem

ceksparow-1986 link=topic=47563.msg466137#msg466137 date=1320902916' Alıntı:
biz hattatın sol kapısını garajdan cıkarken babam kapamayı unutmuş dalgınlık kırmış kasko degişti 240tl demişlerdi patates arasına girsindiye lastigi daralttık çamurlık yoktu motor kasınca motor kaputunu tekerin dişleri yakalamış kırdı kasko degiştiler 1100tl miş ama parasını biz verdik kasko şirketi hesabımıza yatırdılar birdahaki yıl bu şirket bizi bidaha kasko yaparmı bilmem

sende en ıyısı yenı bı kasko sırketı bul adamları batırmısınız zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Bence yapması lazım kaskocunun uydurup ayar çekip gidip kaskoya 600 -700 ver sonra cam kırılınca bide ona ver 800 ithal miş lafa bak o zaman piyasadaki arabaların hepsi ithal nolcak onların camlarını değiştirmiycekmi yada mesela araba kazaya karıştı her tarafını yaptırıp camını biz yaptırmıyoruzmu diycek (( Bayada pahalıymış hee 800 bi camıysa bir arıza verdimi ))