mf 3085 DT

S.A ARKADASLAR...BUGUN 3085 ALDIM 2004 MODEL....ICINDEKI SAAT GOSTERGESINDE 2.LED DISLI ISARETI YANIYOR DEVAMLI.....BU NE DEMEK ACABA? BIRDE SONRADAN FARKETTIM 2.VITESDEN AYAGINI GAZDAN CEKIP BASINCA ATIYOR....BUNLA ALAKALI OLABILIR MI? BIRDE BEN MF 285 KULLANIYORDUM....BU 3085 IN NE GIBI OZELLIKLERI VAR YARDIMCI OLABILIRMISINIZ....KATOLOGU FELAN BULUNUR MU NETTE?

Ynt: mf 3085 DT

hayırlı olsun görünümde 285 ten motoru dışında pekbi değişikliği yok hemen hemen aynı kuyruk mili bağımsız çift devirli işte o var, şanzımanı biraz daha yavaş ona göre ama 285in tam 2 katı asılır.2. vitese gelince bizim traktörü ilk aldığımızda dediğin problem 3. viteste vardı garantiden değiştirdik bi dişli değiştiriyolarmış galiba evin önünde yapmışlardı bizimkini seninkide aynıu sorun olabilir ama bugüne kadar nasıl kullanılmış o traktör. demekki sonradan oldu.işaret hakkında bilgim yok ne olduğunu anlşayamadım.

Ynt: mf 3085 DT

majeste link=topic=47579.msg458083#msg458083 date=1319056841' Alıntı:
S.A ARKADASLAR...BUGUN 3085 ALDIM 2004 MODEL....ICINDEKI SAAT GOSTERGESINDE 2.LED DISLI ISARETI YANIYOR DEVAMLI.....BU NE DEMEK ACABA? BIRDE SONRADAN FARKETTIM 2.VITESDEN AYAGINI GAZDAN CEKIP BASINCA ATIYOR....BUNLA ALAKALI OLABILIR MI? BIRDE BEN MF 285 KULLANIYORDUM....BU 3085 IN NE GIBI OZELLIKLERI VAR YARDIMCI OLABILIRMISINIZ....KATOLOGU FELAN BULUNUR MU NETTE?
traktörün gösterge panelinin resmini çek buraya at bi bakalım gerisi kolay vites atma işine gelince 2 vites senkromecin ölmüş olabilir şanzuman sökülecek