Jandarma Erin Ağzından; Sözün bittiği yer !

Alaköy'deyiz. Van'a 30 km uzaklıkta. Düne kadar 200 hane varmış. Şimdi yarısı yok. Bizim dışımızda hiç bir görevli yok..!
İnsanların kötü gününden pay çıkarmak biz TÜRK'lere yakişmaz ama sorarim yardimima önce taş attıran eller mi koştu yoksa kurşun sıktığınız ana kuzularimi ?

Van depreminin ardindan gördünüz ki bu ülkede ayrim yok bu asker hepimizin askeri bunlari görsün artik .

YAŞASIN MEHMETLER YAŞASIN TÜRK ASKERİ !

416u.jpg

Ynt: Jandarma Erin Ağzından; Sözün bittiği yer !

şarklılı18 link=topic=47707.msg459981#msg459981 date=1319447103' Alıntı:
Alaköy'deyiz. Van'a 30 km uzaklıkta. Düne kadar 200 hane varmış. Şimdi yarısı yok. Bizim dışımızda hiç bir görevli yok..!
İnsanların kötü gününden pay çıkarmak biz TÜRK'lere yakişmaz ama sorarim yardimima önce taş attıran eller mi koştu yoksa kurşun sıktığınız ana kuzularimi ?

Van depreminin ardindan gördünüz ki bu ülkede ayrim yok bu asker hepimizin askeri bunlari görsün artik .

YAŞASIN MEHMETLER YAŞASIN TÜRK ASKERİ !

416u.jpg

NOKTASINA VİRGÜLENE KADAR HAKLI VE DE KATILIYORUM.BİZ LER İKİYÜZLÜ DEGİLİZ.BİZLER MERT OGLU MERTİZ.BİZ ALPARSLANIZ,FATİHİZ,MURATHANLARIZ,BİZ OSMANLIYIZ BİZ MUSTAFA KEMALİZ.BİZ MEHMETİZ BİRLERİ GİBİ HEPİMİZ ERMENİ DEGİLİZ UŞAK DEGİLİZ.
BİZ PEYGAMBERİ,KURANI BAŞ TACI YAPAN MİLLETİZ.ELBET SEVİNMEYECEGİZ ELBET ÜZÜLECEGİZ ......VANDA BİZİM HAKKARİDE BİZİM EDİRNEDE BİZİM TRABZONDA ANKARA BİZİM KIBRISDA BİZİM BİZ HERDEYİZ BİZ HERYERDE ÜZÜLENİN AĞLAYANIN ACI ÇEKENİN AÇ OLANIN ZULUM GÖRENİN YANINDAYIZ.ÜLKEMİZDEKİ DEPREMEDE ÖLENLERİNDE YANINDAYIZ BİZ İŞTE BİZE BU YÜZDEN TÜRK DEMİŞLER........

ACI BİZİM ACIMIZ.

Ynt: Jandarma Erin Ağzından; Sözün bittiği yer !

belediye başkanları çağrıda bulunuyor :
İş makinelerini buraya gönderin.....
cevap ; iş makinalarını yaktınız...
doktorları buraya gönderin ;
doktorları öldürdünüz....
polis gelsin....
polisi taşladınız...
mehmetçik bize yardım etsin...
mehmetçiği ŞEHİT ettiniz..edenlere yardım ettiniz...
para gönderin ;
gönderdiğimiz paraları belediyeleriniz pkk ya verdi....
AMA BİZ İNSANIZ , MÜSLÜMANIZ, HAİN DEĞİLİZ, MERHAMETLİYİZ....BEKLEYİN GELİYORUZ.
KÜRTLERE LAFIMIZ YOK AMA KÜRT OLUP PKK YANDAŞLARINA TEPKİMİZ.