NEW HOLLAND 2012 TT55B TRAKTÖRÜ ALDIM AMA ÇEKİŞİNDEN MEMNUN DEĞİLİM

NEW HOLLAND 2012 TT55B TRAKTÖRÜ ALDIM AMA ÇEKİŞİNDEN MEMNUN DEĞİLİM SİZLERDENDE BU TRAKTÖRÜ KULLANAN VARMI MEMNUNİYETİNİZ NEDİR

TRAKTÖR YERE ÇOK YAKIN BAHÇE HARİCİNDE TARLADA HAFİF TÜMSEKLERDE ASKIDA KALIYOR HEMEN BÜYÜK TEKER ALMADIĞIMA PİŞMAN OLDUM

DEĞİŞİM KONUSUNDA VEYA ÇEKMEME KONUSUNDA FABRİKA İLE İRTİBATA GEÇSEM BİR YARDIMI OLURMU ACABA
BAĞLI BULUNDUĞUM YERDEKİ SERVİSE SORUYORUM ABİ TEKERİ BÜYÜTELİM OZAMAN ÇEKER DİYOR
SİZLERİN DÜŞÜNCELERİNİZDE ALABİLİRMİYİM?

HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Ynt: NEW HOLLAND 2012 TT55B TRAKTÖRÜ ALDIM AMA ÇEKİŞİNDEN MEMNUN DEĞİLİM

kardeş tt 55 55 hp bi motor sonuçta sen ondan fazla bekliyosundur bence zamanında bizde çift çekerini almıştık 2006 model 55 56 nın 3lü 10 inç i seri 1 de çektigi toprakta tt 55 çift çeker 4 lü 10 luyu tahviye 3 de anca çekti. çift çeker die fazla güc ummustuk ki oyle değilmiş :) birde ben ufak teker daha iyi çeker die biliyorum ama servisin dedigi gibi bi büyük teker takıp deneyin bakalım sorun çozulecekmi

teşekkürler kardeşim birde servisin dediğini yapacam teker büyültecem

aradım telefonla teker aynı kalıyormus cantın kenarlarına ek çerçeve atılıyormus

Merhaba, 2012 TT55B ben kullanıyorum, gercekten cok memnunum. Yere yakın degıl, bır basamakla cıkıyorum traktore. Cok kullanıslı, pratık ve guclu. Bendekı 28 jant olanı. Mukemmel bır motor. Turbo ıntercooler, 4 WD. Bırkac ay once de Yagmur aldım bahce ıslerı ıcın. O baslıbasına mukemmel otesı. Yagmur Agrıfarm 550. Bu kadar dusuk yakıtla mı calısır, ınanılması zor.
Traktorunuzde teknık bır arıza olabılır, ıhtımal.

stemga link=topic=47742.msg460397#msg460397 date=1319534856' Alıntı:
teşekkürler kardeşim birde servisin dediğini yapacam teker büyültecem

aradım telefonla teker aynı kalıyormus cantın kenarlarına ek çerçeve atılıyormus
tt den önceki traktör neydi

Adı üstünde bahçe tipi yere yakın olur tekerleri büyütürsen sorun çözülür gibime geliyor benim arkadaşımdada var tarla tipi tt55 tek çeker arkada 240 tekeri var ufak 4/8 pullukta pati yapıyordu sonra 14.9-28 lastik taktı sorun kalmadı hatta 4/9 pulluk bile taktı sonra akmacı nickli üye var Ahmet abi onun da tekçeker tarla tipi tt55i var oda büyük lastik taktı şimdi 4/11 pulluk takıyo

tt6054c link=topic=47742.msg770366#msg770366 date=1378199775' Alıntı:
Adı üstünde bahçe tipi yere yakın olur tekerleri büyütürsen sorun çözülür gibime geliyor benim arkadaşımdada var tarla tipi tt55 tek çeker arkada 240 tekeri var ufak 4/8 pullukta pati yapıyordu sonra 14.9-28 lastik taktı sorun kalmadı hatta 4/9 pulluk bile taktı sonra akmacı nickli üye var Ahmet abi onun da tekçeker tarla tipi tt55i var oda büyük lastik taktı şimdi 4/11 pulluk takıyo
nh nın B serisi traktorlerı 2 çeşittir bırıncısı 24 janttır gayet alcaktır ve butun bahce işinizi sorunsuz bır sekılde yapar yalnız tarlada tarla surerken fazla derın surum yapamazssınız alcak oldugundan dolayı halıyle askıda kalabılır bırde 28 jant ı varıdr onlarda hem bahceye uygundr hemde tarlaya Yalnız buyuk lastık takınca motor askıda kalmaz ama 24 jant gibi de cekısı olmaz anlş-*s