Deprem bölgesindeki askere saldırı !!!

Başkale’de dün akşam saatlerinde askeri bir araca teröristler tarafından el yapımı bomba atıldı.

Askeri birlikler, depremde enkaz altında kalan vatandaşlara yardım etmek için çalışırken, bölgedeki bir grup teröristin askeri karakola taciz ateşi açtığı da belirtildi.

Saldırıda 4 asker yaralandı. Yaralıların askeri ambulans helikopterlerle Van asker hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

4n0v.jpg

Ynt: Deprem bölgesindeki askere saldırı !!!

çok karışık işler anlmakta zorlanıyorum.duygularım karışık.terör ile halk ayrılmalı bir bireye bir yorgan yakılmamalı.artık yorum yapmıyorum bu işler çok karıştı.

bu konu hakkında yorum yapmaya başlarsam .ağzımı ve edebimi bozacam.çok çirkin ifadeler kullanmak zorunda kalacağım. o yüzden rap*-* beb-*-s

o kadin burayadami geldi sonunda.))) kocaman emniyet müdürlügünün yapamadigini yapiyor diyolar onuun icin.)))

deprem bölgesindeki olaylara gelince....14 günlük bebek canli kurtuldu, o minicik bedeni o savasi kazanmisti. simdi hangi insan evladi terörle deprem arasinda baglanti kurabilir.

bu durumda bile saldırı düşünüyorlarya ben sizin yerinize bi kayişleyim şerefsizleri kainatın en aşağı yaratıkları,bu halkta bunların peşine gidiyorsa allah sonumuzu hayır etsin

iyilik yaramaz bu şerefsizlere
dağdan ininde halkınıza yardım edin p..ç..n evltları askere saldıracağınıza o saldırdığınız askerler size yardım ediyor.
(bildiğim kadarıyla vandan seçimde %94 bdp ye oy çıkmıştı bu herşeyi açıklıyor bence )
ayrıca % 6 lık kardeşlerimize allah sabırlar versin

fatih381985 link=topic=47746.msg461220#msg461220 date=1319662310' Alıntı:
iyilik yaramaz bu şerefsizlere
dağdan ininde halkınıza yardım edin p..ç..n evltları askere saldıracağınıza o saldırdığınız askerler size yardım ediyor.
(bildiğim kadarıyla vandan seçimde %94 bdp ye oy çıkmıştı bu herşeyi açıklıyor bence )
ayrıca % 6 lık kardeşlerimize allah sabırlar versin

Deprem olayından sonra bu şekilde yorumlarda bulunulması gerçekten de hoş değil. Fakat bu tür olaylar yüzünden yorum yapmak istemesek de yine de sessiz kalamıyoruz.Onlar askerlerimizi öldürürken, bizim de yorum yapma hakkımız doğmuş oluyor. O bölgenin halkı, istese bu hainleri aralarında barındırmaz.Barındırdıklarına göre, demekki sempatizanı çok. Yardıma giden askerlere saldırabilecek kadar da alçaklar... Daha sonra da, nerde bu devlet diye utanmadan sitem ediyorlar... Bu durumda onlara, Devlet sizin pisliklerinizi temizlemek için Kandil e gitti , demek lazım. slk-*-s

ne diyelim ki sözün bittigi yer hani moda ya bıçak kemige dayandı..
halk bunu görmeli eli kanlı maşa uşak pkk ile türk halkı arsında tercih etmeli.onlar ağladıgında ağlayan bu halkı onlar üşüdügünde üşüyen bu halkı arkadan vurmayı bırakmalılar.devleti var bayragı var arkasında pkknın neyine güvenecekler.
artık herkes uyanmalı bu iş vitrine oynamadan çıkmalı....