mazot fiyatları düştü

arkadaşlar mazot fiyatı sadece euro dizel 4,00 dan 3,88 e ; diğer ağır vasıtalar için olan petrol ofisi tabiriyle pro dizel de herhangi bir değişiklik yok 3,87 yani her iki mazotta aynı fiyat oldu.
shell de vp disel 3,89
fuel save disel 3,83
şimdi hangi mazotu kullanacaz sizce

Ynt: mazot fiyatları düştü

abiler arkadaslar bu kendi fikrim ama sizlerlede paylasmak istiyorum 2 zam 1 indirim hesabı oluyor hep ne zamn sehit deprem felaket olsa gundem baska bı olayla meskulken hemn zam yapıyolar ben eski ciftci deilm yani babadan ogula deden toruna misali dgl ciftcilik ölü anca yanında hayvanclık yapacan ekmek yemek istiyosan....

nailyetek link=topic=47788.msg461003#msg461003 date=1319649852' Alıntı:
Dün almıştım; 200 litre 4.08 tl den....:)
karış-*-s nail abi sen de benim gigi hep ters köşe oluyon yav gübre alırım gübre düşer buğday bırakırım fiyatı artmaz buğday bırakmam satarım buğday artar... bir insan ancak allah isterse işi rast gidiyor ben doğarken şanssız doğmuşumm yavvv bilm-*s bilm-*s

umut71 link=topic=47788.msg461073#msg461073 date=1319653892' Alıntı:
karış-*-s nail abi sen de benim gigi hep ters köşe oluyon yav gübre alırım gübre düşer buğday bırakırım fiyatı artmaz buğday bırakmam satarım buğday artar... bir insan ancak allah isterse işi rast gidiyor ben doğarken şanssız doğmuşumm yavvv bilm-*s bilm-*s
ıh-*-s düştü diye üzülmeyin yakında iki katı zamlanır cidd*-*-*

vayy arkadas yurtdısında mıllet 12bin euroya bmw m3 alıyo hepde benzınlı dızel olanı cok nadır(kendı koyumdekı almancılardan bılıyom) o araba burda en kotu 60*70.000 bın lıra eder bızım devletın ne kadar gumruk vergısı uyguladıgını hıc bılmesen bıle burdan bı mantıkla dusunebılırsın gecen bı haber ızledım 7.50 lıra olan bı sıgaranın 5.80 ı devlete vergi olarak gıdıyomus ötv kdv derken bızım devletın vergı sampıyonu bence cıftcı ve sıgara ıcınlerdır herhalde bunu baz alarak dusunursek devletımıze zeval gelmesın zengın bı ulkeyız ama vandakı depremde halka cadır yemek saglayamayacak kadar mı acızzız bu paralar nere gıdıyo arkadas sımdıde kanallarda para toplanıyo tabıkıde toplansın guzel bsy ama devletımız bunlara gerek kalmadan sorunu hemn halletmesı gerek nerden nereye dıyebılırsınız ama bnm aklıma hep bunlar gelıyo zam haberlerını duyunca artık alısdık bence toplum olarak cokda degisik bi olaymıs gibi gelmiyo ama nereye kadar!!!

by-edo link=topic=47788.msg460986#msg460986 date=1319648423' Alıntı:
bu sigaraya otomobillere gelen zamlar akaytakıtada gelecekmiş başbakan izin vermemiş yılbaşından sonraya ertelenmiş
yok be abi yanlışın vardır zama başbakan hayır diyecek he imkansız ölsem inanmam ama eğer öyle bişey varsada rüyasına bi aksakallı dede girip bu millete bu kadar eziyetin günah olduğunu hatırlatmıştır....

zamlardan niye korkuyorsunuz.sizlerin traktörleri çok az yakıyor.tarlaada kokluyor.çok çekiyor niye korkuyorsunuz.adaamlar çalışıyor ekonomi taş gibi.severek isteyerek şarkılarla türkülerle alkışalarla koşarak seçtiniz.öyle ağlama yok.
çalışmaya devam yola devam tarla sürmeye gübresiz tohum ekmeye devammmmmmm....

köylü link=topic=47788.msg461594#msg461594 date=1319735349' Alıntı:
zamlardan niye korkuyorsunuz.sizlerin traktörleri çok az yakıyor.tarlaada kokluyor.çok çekiyor niye korkuyorsunuz.adaamlar çalışıyor ekonomi taş gibi.severek isteyerek şarkılarla türkülerle alkışalarla koşarak seçtiniz.öyle ağlama yok.
sana katılıyorum güle güle oylarınızı attınız şimdi hiç ağlamayın zırlamayın nasıl olsa tarlada kokluyor traktörleriniz mazotun litresi 4 değil 1 lira...

köylü link=topic=47788.msg461594#msg461594 date=1319735349' Alıntı:
karasabanla tarla sürmeye gübresiz tohum ekmeye devammmmmmm.... düzeltim alk-*s alk-*s