sigara ucuzlamış

Ynt: sigara ucuzlamış

daha 15 dk önce bakkldaydım bakklada market gibi baya satan bi bakkal
orda kağıt yapıştırmış tüm markaların fiyatları yazıyo pc den çıkmış ve pahalı fiyatlar vardı ? 1 tl ne zmn ucuzluyacak yarın flnmı bşlıcak :S

kardeşim daha sabah okla gderken bişe yokktu bizm burdada byk markt var arkadaş parlmnt aldı 8,25 hemen hepsi uczldı dedi bnde wnstn iym o uczlmdı daha dedi üzldm inşllh oda uczlar

Ucuzlamasın artsın inşallah. Tiryaki kardeşlerim nasıl zararını bile bile içiyorsunuz bunu. Bakın sigaranın zararlarını ben burda anlatamam. Ama size şunu diyeyim. Allah insanın kendine zarar vereceği şeyleri yasaklamış. Varın bunu buradan çıkartın.

Kardeşim bak sizler bırakmak istiyorsunuz ama bırakamıyorsunuz. Buda sigara bırakmanın bir yolu. Hükümete sövmemek gerek. Neden bu zamlar diye. Ben bu zam oldu diye sigarayı bırakan çok kişi tanıyorum. Sizlerde en azından böylece azalta azalta bırakacaksınız

Okulda sigaramı içiyonuz la siz? :D

Aylık vereceğim o kadar parayı giderek harcamaları artan akvaryuma veririm diye bırakan çok hobici var, sizde bir neden bulun bir an önce derim. ;)

demir45 link=topic=47789.msg460900#msg460900 date=1319639516' Alıntı:
Okulda sigaramı içiyonuz la siz? :D

Aylık vereceğim o kadar parayı giderek harcamaları artan akvaryuma veririm diye bırakan çok hobici var, sizde bir neden bulun bir an önce derim. ;)
çok :D okulun çıkışının orda ağaçlık biyer var merdivenlerin yanında bi çukur oraya gidiveryoz tenefüste yangın var sanıyo mllet bahçenin yıkarsında bi yerde okul çukurda merdivenlerden inyon bahçeyi geçnce saçma bi yer .. merdivenlerin orda içyoz ağaçların üstü full duman :D bugn telefüste ben gdmemiştm bzm 4 arkadaşa 70 tl yi kitlemişler :D :D ykalanınca ilk hafta tuvalette içyoduk full şimdi dışarda içyoz bzm ekip :D bazıları tuvallette içyo o ayrı :D

yapın bu zamları pkk nın ekmeğine yağ sürün maliye bakanı çıkmış bu zamlarla kaçağın önüne geçecez diyor nası olacaksa inş.ucuzlamıştır 5 tl olsa razıydık paketi