steyr motor işte bu

Ynt: steyr motor işte bu

s6302109sz0.jpg
[/URL]
[/img]

-silivrilimeriç- link=topic=5410.msg55847#msg55847 date=1215545008' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler..Steyr hararetmi yapıyo kaputu onun içinmi çıkardınız? Bizim Steyr ' da sıcaklara hiç dayanamıyo oda hararet yapıo.. :D
styer ler çok hararet yapıo ama bizim başak hiç yapmıo arasında baya bir fark war demekki paylaşım için saol

güzel paylaşımda
neden yan kaputları acıyorsunuz anlayamadım harareti önlemek için yan kaputları acıyorsunuz esazında daha
fazla hararette yol acıyorsunuz pervanenin verdigi havayı direk dışarıya veriyorsunuz digcegim yan kaputları acmayın eyy arkadaşlar

oziiron link=topic=5410.msg55900#msg55900 date=1215588763' Alıntı:
güzel paylaşımda
neden yan kaputları acıyorsunuz anlayamadım harareti önlemek için yan kaputları acıyorsunuz esazında daha
fazla hararette yol acıyorsunuz pervanenin verdigi havayı direk dışarıya veriyorsunuz digcegim yan kaputları acmayın eyy arkadaşlar

sık hararet yapan makinaysa termostatı sökmek daha mantıklı hava soğutmalıysa aman dikkat

insomnia link=topic=5410.msg55903#msg55903 date=1215589328' Alıntı:
sık hararet yapan makinaysa termostatı sökmek daha mantıklı hava soğutmalıysa aman dikkat
termostatı sökmek daha sakıncalı hava sogutmalıdada korkmanıza gerekyok hararet kolay beri yapmaz ama termostadı kesinlikle cıkarmayın

beyler size hararet yapıo dedik mi biz işimizi sağlama alırız biz bu motorla geçen ağustos ayında 2 li 24 no pulluklarla tarla sürdük öğlen sıcağında yan kapakları çıkararak esas yan kapağı çıkarmazsan içerde sıcaklık artar ve motora zarar verir

bu gündendi yeri hazırlarken çekilmiş foto.ben steyr ın hararet yaptığını görmedim görmekte istemem.bizim burda 2005 başak vardı 2005 yılında krank kesti steyr da bole bişi duymadım