KUBOTA TRAKTÖRLERİ LİSTE FİYATLARI

Ynt: KUBOTA TRAKTÖRLERİ LİSTE FİYATLARI

köylü link=topic=47792.msg461330#msg461330 date=1319700293' Alıntı:
Kardeşim MF lerin yeni gelen Avrupa modellerini bende severim ve özenirim. Vitesi falan gayet güzel. Liste fiyatını baz alırsak ;

***MF 5425 Modeli 85 bg gücünde, 45.000 EUROx2.4550 TL =110.475 TL( 23 Haziran 2011 baz alınarak söylenmiştir)

***KUBOTA M 8540 modeli, 94.600 TL( Ekim 2011)

Arada 16 bin lira gibi ciddi bir rakam söz konusu. Tabiki tutkular, zevkler, renkler tartışılamaz. Ama aradaki farkta açıkça ortada. Ki liste fiyatı KUBOTA M 8540 ın haziran ayında 83 bin civarındaydı

ben bu na katılmıyorum.mf nin ismi ve kaportası markası yeter 16000 fark için riske girmem.ayrıca 2.el pazarı olrak düşündügünde mf ile kobota yı nasıl kıyaslayacaksınız.
hani bir reklem vardı bence BMC diye o hesab bence ulusallaşmış markalar varken mecara aramak gerekmez.
şuna kubota zamanı degil. kubota çok ekmek yemmeli türkiye de bir yere gelmek için degmez bence.
konu piya amçlı kötülemek için degil.traktör olarak devrim niteliğinde ama şuan riskli bence....

Abi ikinci elde ne kadar KUBOTA gördüysem hepsi maksimum 1 hafta içinde satıldı. KUBOTA dünkü çocuk değil ki. MF nin ismi ve kaportası için 16 bin lira vereceksen buyur ver. Ama benim o 16 bin lirayı verecek kadar param yok. Ben avrupa MF yide seviyorum. Sonuçta bu motorlar yüksek değerli motorlar. 15-20 milyarlık motor değil. Milletimiz artık araştırarak alıyor. Eskiden komşuda ne varsa alıyordu. Fakat şimdi araştırıyo bakıyor. İnan MF ne kadar güven veriyorsa yedekparçada KUBOTA da veriyor

Kubota ile ilgili fazla tutulmaz satılmıyor diyen arkadaşlar sadece Askale Otomotiv olarak verdiğimiz müşteri potansiyelini buradan görebilirler http://www.kucuktraktorler.com/?&Bid=879258 bu linkten sorumlusu olduğumuz edirne,keşan,lüleburgaz istanbul samsun,ordu,artvin.trabzon bölgelerinde müşterilerimizi görebilirsiniz.Eğerki referans almak isteyen arkadaşlar olursa telefon numaralarıda verilir benimle irtibata geçsinler.Özellikle yorum yaptığı modelleri kullanan ve hiç traktörü görmeden yorum yapan arkadaşlar için benden referans almalarını isterim.

doganbey1 link=topic=47792.msg461633#msg461633 date=1319736479' Alıntı:
Trakya bölgesinde ciddi manada satışlar var
Kardeşim bu linkten bizim bölgelerde kimlerde var Hem M Serisi Hemde B Serisi için görebilirsin http://www.kucuktraktorler.com/?&Bid=879258 eğer ki referans isteyen olursa bende telefon ve köy bilgileri mevcut verebilirim.Kolaylık sağlayacaktır Trakya ,Karadeniz ve Marmara bölgesi için.Bir bak eksik gördüğün yer olursa tamamlarız.

alikinaci link=topic=47792.msg461873#msg461873 date=1319795950' Alıntı:
Kardeşim bu linkten bizim bölgelerde kimlerde var Hem M Serisi Hemde B Serisi için görebilirsin http://www.kucuktraktorler.com/?&Bid=879258 eğer ki referans isteyen olursa bende telefon ve köy bilgileri mevcut verebilirim.Kolaylık sağlayacaktır Trakya ,Karadeniz ve Marmara bölgesi için.Bir bak eksik gördüğün yer olursa tamamlarız.

hocam linkinize baktım m40 serisini ilk alan biz ve yahya bey dir fakat bu lisetede yokuz hatta ilimiz bile mevcut degil :) sanırım guncellenmemiş bi liste elinizdeki.. daha cok müşteriniz var demek ki biz bile yoksak bu listede..

alikinaci link=topic=47792.msg461836#msg461836 date=1319788877' Alıntı:
Merhabalar Nail Bey yerimiz nerde?
Merhabalar Ali Bey, fuarda görüşmüştük azda olsa sizinle.. Bizim kubota Kütahya da, dayım ın hoby bahçesi var onun için almıştı. Değiştirelim dedi, kendisiyle görüşünce sizle irtibata geçeriz. Şu günlerde ben çok yoğun olduğum için kubota işiyle pek ilgilenemiyorum, ben köydeyim hayvancılık ve tarımla uğraşıyorum.. Kubota sahibi dayım; Naim GÜÇ, Emlakcı..

ceya023 link=topic=47792.msg461986#msg461986 date=1319822881' Alıntı:
hocam linkinize baktım m40 serisini ilk alan biz ve yahya bey dir fakat bu lisetede yokuz hatta ilimiz bile mevcut degil :) sanırım guncellenmemiş bi liste elinizdeki.. daha cok müşteriniz var demek ki biz bile yoksak bu listede..

Abi oradan Askale Otomotiv olarak biizm sattığımız traktörler var.Karadeniz Trakya Ve marmara bölge sorumlusu olarak Bu bölgelerdeki satışlar mevcut o yüzden göremediniz.Siz sanırım bölgenize yakın bayiden aldınız.

nailyetek link=topic=47792.msg461990#msg461990 date=1319823346' Alıntı:
Merhabalar Ali Bey, fuarda görüşmüştük azda olsa sizinle.. Bizim kubota Kütahya da, dayım ın hoby bahçesi var onun için almıştı. Değiştirelim dedi, kendisiyle görüşünce sizle irtibata geçeriz. Şu günlerde ben çok yoğun olduğum için kubota işiyle pek ilgilenemiyorum, ben köydeyim hayvancılık ve tarımla uğraşıyorum.. Kubota sahibi dayım; Naim GÜÇ, Emlakcı..
Tamam Nail Bey elimizden gelen birşey varsa yardımcı oluruz sonuna kadar.
Saygılar

kubato güzel 8540 nı gördüm çok inceledim ankara ş.koçhisar acı kuyu köyünde 77 bine alınmış.çok güzel kabin hariç 4 lü 14 lü 5 li12 numara pulluk kullanıyor.arazi çok düz tuz gölünün yanı.arkadaş dostum oldu çünkü nohut verdim onu götürdüm tohum luk öyle tanıştık.
şikayeti var kabin akü olmassa hapı yuttun diyor.şikayet bu ve servis zaten benim de şikayetim bu.traktör şahane.85 hb benim erkunt 74 hb ve çok ramlı ve sert bir arazide 5 li 14 numara kullanıyorum.yenide kullanmıyorum.şöyle kafamdan alsam ne olur diye düşündüm kubatu teknik verileri ve özelliği bakımından güzel üstün ma kullnım açısı nı bilmiyorum.ama erkuntu verip kubato almak şaun bana avantajlı gelmedi.dedimta zamana ihtiyaç var......

köylü link=topic=47792.msg463180#msg463180 date=1320136189' Alıntı:
kubato güzel 8540 nı gördüm çok inceledim ankara ş.koçhisar acı kuyu köyünde 77 bine alınmış.çok güzel kabin hariç 4 lü 14 lü 5 li12 numara pulluk kullanıyor.arazi çok düz tuz gölünün yanı.arkadaş dostum oldu çünkü nohut verdim onu götürdüm tohum luk öyle tanıştık.
şikayeti var kabin akü olmassa hapı yuttun diyor.şikayet bu ve servis zaten benim de şikayetim bu.traktör şahane.85 hb benim erkunt 74 hb ve çok ramlı ve sert bir arazide 5 li 14 numara kullanıyorum.yenide kullanmıyorum.şöyle kafamdan alsam ne olur diye düşündüm kubatu teknik verileri ve özelliği bakımından güzel üstün ma kullnım açısı nı bilmiyorum.ama erkuntu verip kubato almak şaun bana avantajlı gelmedi.dedimta zamana ihtiyaç var......
servis ağının erkunt yada new holland kadar iyi olmasını beklemek hata olur...bu adamlar piyasada yavaş yavaş yayılmasının sebebide en temel sorunuda bu ya ...merak ettim bu yavurun malının kabini erkunt kadar damı yok objektif olalım erkunt pulluğu tonajı ile çeker ömrü kısadır sib irya kurdunun arabistanda yaşaması misali kubota kağıt üstünde değil her bakımdan şahane gelin sizi misafir edeyim farkı görün.............

mustafagursacli link=topic=47792.msg463341#msg463341 date=1320161316' Alıntı:
servis ağının erkunt yada new holland kadar iyi olmasını beklemek hata olur...bu adamlar piyasada yavaş yavaş yayılmasının sebebide en temel sorunuda bu ya ...merak ettim bu yavurun malının kabini erkunt kadar damı yok objektif olalım erkunt pulluğu tonajı ile çeker ömrü kısadır sib irya kurdunun arabistanda yaşaması misali kubota kağıt üstünde değil her bakımdan şahane gelin sizi misafir edeyim farkı görün.............
teşekürler davetin için.
ama görüşlerine katılmıyorum.şöyle kubatonun 10 yıl 15 yıl 20 yıl eskisi var mı ?
erkuntun 2005 model çıkışı motor ömrünün uzunlugu kısalıgı şuan bilinmiyor.motor perkıns ve uzun ömürlü dünyada en yaygın ve ekonomik motor..perkins motor düşünürsen erkuntu 40 yıladan daha yaşlısı hala yollarda ve tarlalarda.
ben zengin degilim.kubato alacak kadar veya ithal türkiyede ithal olupda alnı açık bir tane traktör markası yok.bugün case bile arkasında koç olamsına rağmen kaçtane sattı.bugün en köklü ithal jondere her yıl bayi degişiyor kapanıyor bırakıyor bugün fent class kaç kişinin kapısında var.bu marklar kötü mü hayır
ama çok şeylerin dgişmesi için zaman ihtiyaç var.

köylü link=topic=47792.msg463180#msg463180 date=1320136189' Alıntı:

İçine oturum bi ufak bir araziyi falan sürdünüzmü yoksa dıştan bakarak mı incelediniz acaba.'Kabin akü olmassa hapı yuttun diyor' Bu kısmı anlamadım tam olarak sıkıntı ney.

köylü link=topic=47792.msg463359#msg463359 date=1320162377' Alıntı:
teşekürler davetin için.
ama görüşlerine katılmıyorum.şöyle kubatonun 10 yıl 15 yıl 20 yıl eskisi var mı ?
erkuntun 2005 model çıkışı motor ömrünün uzunlugu kısalıgı şuan bilinmiyor.motor perkıns ve uzun ömürlü dünyada en yaygın ve ekonomik motor..perkins motor düşünürsen erkuntu 40 yıladan daha yaşlısı hala yollarda ve tarlalarda.
ben zengin degilim.kubato alacak kadar veya ithal türkiyede ithal olupda alnı açık bir tane traktör markası yok.bugün case bile arkasında koç olamsına rağmen kaçtane sattı.bugün en köklü ithal jondere her yıl bayi degişiyor kapanıyor bırakıyor bugün fent class kaç kişinin kapısında var.bu marklar kötü mü hayır
ama çok şeylerin dgişmesi için zaman ihtiyaç var.
Söylemiş olduğunuz traktörlerde koç cae ağırlık vermiyor ki nh leri satabilsin.Fent ve johndere bizim çiftilere göre daha pahalı traktörler silkilasyon yok o yüzden bayileri de pek yok.Kubota yı bu sınıfta değerlendirmek yanlış olur.