aranıza bugece aldığımız traktörümle katılıyorum abilerim :)

Ynt: aranıza bugece aldığımız traktörümle katılıyorum abilerim :)

hayırlı olsun güle güle kullan merak ettigin hersey kubota bölümünde mevcut eski mail ve konulara bakarsan tüm sorulara cvp alırsın..

Hayırlı olsun kardeşim öncelikle iyi günlerde kullanman dileğiyle ailecek.Öncelikle traktörü hangi bölgede kullanıyorsun onu sorayım ona göre bu traktörü daha önce alıp herşeyiyle çözmüş olan müşterilerimizi sana referans verelim en iyi kullanan bilir bir malı ne satıcısı ne bayisi :)Bu noktada sana daha faydalı olacağına inanıyorum.

doganbey1 link=topic=47802.msg461117#msg461117 date=1319657124' Alıntı:
Kardeşim öncelikle hayırlısı olsun. Daha önce de dediğim gibi sana ziyarete gelebilirim sen ve ben müsait olursak. Motorun çok güzel bir motor. Dikkat edeceğin husus ilk başlarda yani motor alışana kadar acımamazlık yapma. Motorun viteslerini alıştır ki yağ gibi geçsin :D Motora bindiğinde anlarsın zaten nasıl olduğunu...
Teşekkür ederim Ahmet bey :D Bu gidişle medya sorumlusu olurum artık KUBOTA da :)...
İbrahim abi her motor illaki yakar ama 4x2 398 den ME 9000 4x4 serisi % 20-25 az yakıyor Mustafa abimin dediği hesap et artıkın :D
Başkan yardımcı ol arkadaşa :))) ok-*-s

lüle burgaz bayiinden aldık :D öncelikle herkeze çok teşekkurler :D trakya bölgesinde kullanıyoruz tekirdağ bölgesinde :D

bengog link=topic=47802.msg462451#msg462451 date=1319985145' Alıntı:
lüle burgaz bayiinden aldık :D öncelikle herkeze çok teşekkurler :D trakya bölgesinde kullanıyoruz tekirdağ bölgesinde :D
senden bir önce ben aldım Kubota denince ilk akla gelen isimlerdenim.....bu makian çok farklı köyde herkes diyoki Mustafa nın traktörü kenara ayırın biz kendimizinkini kıyaslıyalım.....

bengog link=topic=47802.msg462451#msg462451 date=1319985145' Alıntı:
Gördüm takastan verdiğiniz traktrü de kardeşim Bende aynı firmanın Yalova şubesiyim Bizim arkadaşlar aldığınız kişiler.Servis konusunda çok şanslısın İbrahim abimiz Kubota yı en iyi bilen servis diyebilirim Türkiyede aynı zamanda Mitsubishi motor ustasıdır.

bir kubota kullanıcısı olarak hayırlı olsun topram, iyi günlerde kullanın traktörünüzü.
Kubota yı tercih etmekle çok doğru bir karar vermişsiniz.

bartu link=topic=47802.msg462964#msg462964 date=1320088777' Alıntı:
bir kubota kullanıcısı olarak hayırlı olsun topram, iyi günlerde kullanın traktörünüzü.
Kubota yı tercih etmekle çok doğru bir karar vermişsiniz.
sendeki kubotada abi en mükemmellerinden......kıskanıyorum seni

bengog link=topic=47802.msg461109#msg461109 date=1319656617' Alıntı:
ABİLER kareşlerim buakşam babamın almıyacam diip beni kandırması ile oluşan bir sevinç var :D eski tümocan 82-80 ı verip kubota m9540 aldık siteden okuduklarıma göre sitedeki kubota kullanıcısı olarak 10. sıraya yerleştim :D ewet abilerim. şimdi bana biraz bilgi verirmisiniz bu traktörün gizli yerlerinden yapılan şeyler özellikler . kimsenin farketmediği şeyler. dikkat etmemiz gereken şeyler :D kısacası bu traktoru ndn aldın diyecek arkadaşlarım abilerim yazmasın sadece bilgi almak istiyorum ha bu arada duyduuma göre depo yu doldurmayı da unutacakmışız arada hatırlatırsınız *098*- zuha-*-s zuha-*-s
kısa sürede video ve fotoğraflarla karşınızdayım laakin yaz tatilinde yapabilirim yaşımın 16 olması sebebi ile liseliyiz :)

Hayırlı olsun arkadaşım...