aranıza bugece aldığımız traktörümle katılıyorum abilerim :)

ABİLER kareşlerim buakşam babamın almıyacam diip beni kandırması ile oluşan bir sevinç var :D eski tümocan 82-80 ı verip kubota m9540 aldık siteden okuduklarıma göre sitedeki kubota kullanıcısı olarak 10. sıraya yerleştim :D ewet abilerim. şimdi bana biraz bilgi verirmisiniz bu traktörün gizli yerlerinden yapılan şeyler özellikler . kimsenin farketmediği şeyler. dikkat etmemiz gereken şeyler :D kısacası bu traktoru ndn aldın diyecek arkadaşlarım abilerim yazmasın sadece bilgi almak istiyorum ha bu arada duyduuma göre depo yu doldurmayı da unutacakmışız arada hatırlatırsınız *098*- zuha-*-s zuha-*-s
kısa sürede video ve fotoğraflarla karşınızdayım laakin yaz tatilinde yapabilirim yaşımın 16 olması sebebi ile liseliyiz :)

Ynt: aranıza bugece aldığımız traktörümle katılıyorum abilerim :)

hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela varmesin güzel bir tercih yapmışsın bende b2530 var.sizin aldıgınızın özelliklerini tam olarak bilmiyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Sizi, Kubota satış ve marka tanıtım temsilcimiz sayın Doğancan Bey ' e aktarıyorum. :D
Traktörünüzün de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

((depoyu doldurmayı unutacakmışız )) kelimesi dışında herşey dogrudur güzel makina almışsınız güle güle kullanın bir japon harikası gerçekten ok-*-s

Kardeşim öncelikle hayırlısı olsun. Daha önce de dediğim gibi sana ziyarete gelebilirim sen ve ben müsait olursak. Motorun çok güzel bir motor. Dikkat edeceğin husus ilk başlarda yani motor alışana kadar acımamazlık yapma. Motorun viteslerini alıştır ki yağ gibi geçsin :D Motora bindiğinde anlarsın zaten nasıl olduğunu...

Holland link=topic=47802.msg461113#msg461113 date=1319656922' Alıntı:
Sizi, Kubota satış ve marka tanıtım temsilcimiz sayın Doğancan Bey ' e aktarıyorum. :D
Teşekkür ederim Ahmet bey :D Bu gidişle medya sorumlusu olurum artık KUBOTA da :)...

gezegen link=topic=47802.msg461116#msg461116 date=1319657034' Alıntı:
((depoyu doldurmayı unutacakmışız )) kelimesi dışında herşey dogrudur güzel makina almışsınız güle güle kullanın bir japon harikası gerçekten ok-*-s
İbrahim abi her motor illaki yakar ama 4x2 398 den ME 9000 4x4 serisi % 20-25 az yakıyor Mustafa abimin dediği hesap et artıkın :D

doganbey1 link=topic=47802.msg461123#msg461123 date=1319657336' Alıntı:
Abi bende beklemedeyim :( Üst yetkili mercilere ulaşmak kolay olmuyor malesef
şöööyle bi liste fiyatlarına baktıda bay-*s elde ki ile uymuyor yinede ugraşacam yetişemezsem yinede başka marka almicam yazın hücum ederiz artık kısmet olursa

Holland link=topic=47802.msg461113#msg461113 date=1319656922' Alıntı:
Traktörünüzün de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

günün espirisi olsun bu, çok güzel :)

kardeşim ne kadar çok sewinmişsin öyle, satırların adeta 95 lik kubota aşkıyla dolu :)

hayırlısı olsun. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin :)

bu forumu sevdiiim :D öncelikle hepinize teşekkürler abi ben ve ailem misafire karşı herzaman açığız sadece okull vakiti ben h.boludayım babam herzaman köyde . bide abi ben motoru aldım . ilk yağa kadar yumuşak kullanın arada bir gazlayın sonra da 2 depo bitene kadar sert kullanın diyolar nekadar doğrudur yada kendi yöntemlerinizden önerirmisiniz

hepinize ii geceler öbürgün görüşmek üzere yarın motoru alıp h.boluya getirecem yağlatıcam gezicem :p

İlk yağda 50-100 saat eder işte. Arada tabi makinayı açmak gerek. Onu zaten baban bizden daha iyi bilir kardeşim. Eğer ayarlayabilirsem gelecem kardeşim bayramdan sonra bir iadeyi ziyaret memnuniyetlerinizi almak için gelirim inşallah :D kardeşim dikkat et :D polisss

bengog link=topic=47802.msg461168#msg461168 date=1319659869' Alıntı:
bu forumu sevdiiim :D öncelikle hepinize teşekkürler abi ben ve ailem misafire karşı herzaman açığız sadece okull vakiti ben h.boludayım babam herzaman köyde . bide abi ben motoru aldım . ilk yağa kadar yumuşak kullanın arada bir gazlayın sonra da 2 depo bitene kadar sert kullanın diyolar nekadar doğrudur yada kendi yöntemlerinizden önerirmisiniz
aynen ilk 25 saat yumşak kullan yorma sonrada canını çıkar alıştırma saati doldugunda bir boga olur ...vur dediysekte öldürme

abi polis i boşver sen onlar beni gorunce selam verio işin şakası polis abilerim bişey demio sağolsunlar babamla muhabbetleri iyi :D tmm abim ben sana özelden numaramı yazarım sende yazarsın haberlerşiriz. babamın bildiği malum kaç yıllık kullanıcı :D hadi abim ben kaçar yorumları zaman bulursam okurum :D

saol gezegen abi nedense babamda bu vur dediysek oldurden şikayetçi motosikleti açmak için ilk yağ değişiminden sonra 5 ten 1 e atmıştım şimdi patur putur egzos patlıo :D