MF 285

ARKADASLAR BENIM 285 DE BIR SORUN MU VAR ANLAMADIM...24 TABAK HUBUBAT MEBZERINI ORTA TAVLI TARLADA 2 .VITES 10 GAZI GEÇMEDİ....ÇEKMESI LAZIM DEGİLMİ? BIRDE ZOR ÇALIŞMAYA BAŞLADI? POMPADAN MI ACABA?

Ynt: MF 285

majeste link=topic=47803.msg461125#msg461125 date=1319657538' Alıntı:
ARKADASLAR BENIM 285 DE BIR SORUN MU VAR ANLAMADIM...24 TABAK HUBUBAT MEBZERINI ORTA TAVLI TARLADA 2 .VITES 10 GAZI GEÇMEDİ....ÇEKMESI LAZIM DEGİLMİ? BIRDE ZOR ÇALIŞMAYA BAŞLADI? POMPADAN MI ACABA?
filtreleri bi degiş hala aynı ise pompada sorun benim 285s vardı97 model tarlayı sürerken birden tıkandı düz birle gittigi yerde takviye 1 le gitmeye başladı pompayı söktürdüm küfgelmiş bir parçaya süzekten nasıl geçtiyse sonra zehir gibi oldu

24 lü mibzeri düz yerde mi takıyosun,yine de 24lü fazla gelir 285e bence,biz 18li takıyoruz tarlalar bayır gerçi hadi bilemedin 20li falan tak yani,tav biraz ağırsa ondan dolayı sorun yaşıyosundur.Ama daha önce aynı şartlarda çekiyor da sonradan çekmemeye başladıysa önce güzelce bir filtre değiştirip depoyu temizleyip iyi bir mazotla denemeni tavsiye ederim.Halen sorun devam ediyorsa iyi bir ustaya pompa gösterilebilir ama pompadaki sorun zaten motorun çalışmasından da anlaşılır çoğu zaman,eğer temizlikten fayda gelmezse iyi bir ustaya göstermende fayda var.

mazottanmış...ben bi yerden ucuz mazot almıştım....onu yakmamıştı...sonra uzerine iyi mazot almıştım...aldıgım yeni mazotla karışmamış ucuz mazot....tankerin tabanına yine kötü mazot dinmiş...ben o mazotu tekrar 285 e doldurmusum.....tiner kokuyo mazot :((((

Benim 285 S var 2000 model bundan 3-4 sene öncesi aynı şey banada olmuş nasıl olduysa depoya pislik girmiş filtreyi tıkamış motor hiç gaz yemiyodu kendini götüremiyodu söktüm depoyu filan bombayı bi temizledim çok süper oldu filtrede vardır yani bişey.