Mercedes 2. El Satılık Traktoru 0 ayarında mükemmel

Ynt: Mercedes 2. El Satılık Traktoru 0 ayarında mükemmel

yhaw arkadaşLAr motorun oLdugu böLqeye baktınız mı hiç mardin yazıyor bu motoru hanqi babayiğit qidipde aLAcakki ordan kesin bi boku vardır bizim burda adamın birinin motoru 7 miLyara qitti . sıfır traktörü devletten satın aldı adam borcunu ödemedi satlığa çıkartı önden 7 milyar kapora verdi adam 1 hafta snra aradı adamı abi para ne oldu diye adam küfrediyor sen qit dewletine söyle o qelsinde alabiliyosa o alsın elimden diyor böyLe şeyLere inanıpda bştan yere paranızı heder etmeyin arkadaşlar 2 fazla verin qüwendiğiniz yerden aLın ... teşekürLer anlş-*s

bu traktörler nasıl böle sıfır gibi kalabilmiş ilginç.. mardin olması fark etmez gidersin devrini almadan para ödemesi yapmassın olur biter okadarda korkulacak bişey yok noterde parayı verirsin. bu traktörlerin yakıtı ve çekişi nasıl acaba görünüşleri cok hoş..

devlet 80 li yillarda orman isinde calistirmak icin getirmisti bu traktörleri ama bunlar cok temiz kalmis, fiyatida modeline göre biraz fazla,bu sadece birisinin fiyati galiba 40000 tl.

bizim orman işletmeninde vardı böle bi aleti ama bu kadar atıp tutulan bişey değil gibi adam byamış satmaa çalışıyor.
warmıdır2.eli warmıdır parçası. warmıdıdr bozulsa yapacak adam :) yaktıtgı yakıt cabası bence bunlarla ugraçcana git td85 al köyde herkes çok yakıyo desede satılıga çıkarsan hepsii alıcı olur bozulsa yapanıda bulunur ;)

SmhGwz link=topic=47830.msg462439#msg462439 date=1319981164' Alıntı:
bizim orman işletmeninde vardı böle bi aleti ama bu kadar atıp tutulan bişey değil gibi adam byamış satmaa çalışıyor.
warmıdır2.eli warmıdır parçası. warmıdıdr bozulsa yapacak adam :) yaktıtgı yakıt cabası bence bunlarla ugraçcana git td85 al köyde herkes çok yakıyo desede satılıga çıkarsan hepsii alıcı olur bozulsa yapanıda bulunur ;)

doğru söze ne denir ki alk-*s

Parça sıkıntısı olacagını pek sanmıyorum arkadaslar Traktorun ozellikleri söle
4x4
Dönebilen koltuk
Defransiyel kiliti
Cift Ön Hidrolik
8 vites dir 7 İleri 1 geri
Tamamıyla orjinal cıktısı fln yok

Traktorun satılma nedeni ise zamanında alınıp borcunun odenememesi ve icraya düsmesidir.İcradanda o zmndan beri satiliktir. Yani traktore 1 yada 2 kez binilmiş parka cekilmiş geri kalan zamanında ..
Yorumlarınz için teşekkürler..

BenGeldim link=topic=47830.msg463064#msg463064 date=1320095980' Alıntı:
Parça sıkıntısı olacagını pek sanmıyorum arkadaslar Traktorun ozellikleri söle
4x4
Dönebilen koltuk
Defransiyel kiliti
Cift Ön Hidrolik
8 vites dir 7 İleri 1 geri
Tamamıyla orjinal cıktısı fln yok

Traktorun satılma nedeni ise zamanında alınıp borcunun odenememesi ve icraya düsmesidir.İcradanda o zmndan beri satiliktir. Yani traktore 1 yada 2 kez binilmiş parka cekilmiş geri kalan zamanında ..
4 vites kolu görünce iştahlanmıştım 30 40 vitesli bi makina sanmıştım cçr-*-s
Yorumlarınz için teşekkürler..