Peki bize kim saldırdı?

Ynt: Peki bize kim saldırdı?

Allah istemedikçe kimse birşey yapamaz, ama isterse de kimse önünde duramaz. Ama önlem almakta da fayda vardır. Tabi bunu yapacak bilim adamlarımız ve mühendislerimiz Aselsandaki gibi teker teker öldürülmezse.

??*-s kardeş google 17 ağustos depreminin saklanan gerçekleri yazarsanız çıkan sitelerde çok ilginç ve düşündürücü şeyler bulacaksınız ben inanıyorum artık savaşlar bu şekilde oluyor aıds hastalığını kim çıkardı sanıyorsunuz ya amerika ıraka girdiğinde saldırıları kes diyen tek ülke olan çin ve orada devamında başlayan ve kontrol altına alınamayan sasr hastalığı örnekler çok evet var butür silahlar var hani bir ülkede tusunami olmuştu ismini hatırlamıyorum sadece 11 km yakının da amerikan askerleri vardı ...ranılt regın dönemin de başlatılan yıldız savaşları projesini belki bilenleriniz vardır uzaya yerleştirilen birsistem dünyadan herhangi bir merkesden düğmeye basılarak lazerle dünyada istediğin hedefi nokta atışı ile vuruyor için de en seçkin birliklerimizin oldugu casa uçağını vurdularr amerikalı eski bir istihbaratcı olan wılllıam cuopor çiftliğindeki evin de ölü bulun du bu adam akopolis atlısı adlı bir kitap yazmıştı kitap toplanıp yok edildi kitapta dünyadaki hastalıkların (aıds )savaşların kırizlerin dünya nufusunu kontrol altına ALMAK VE ELİT TABAKAYI YOK ETMEK için hakim güçler tarafından kasıtlı yapıldığı hakkın da bilgiler yazuyordu ... korkarım ama türk milletinin zeki çalışkan ve akıllı olması yetmiyor onlar bizden çok ilerdeler biz hazerfanları idam ederken matbaaayı gavur icadı diye geç getirirken onlar çoktan aldılar alacakları yolları bugün türkiye ilaçta tamamen dışarı bağlı hastanelerde çocuklarımıza vurdurdrğumuz ilaçlar hep dışardan geliyor bu ilaçları yan etkisi ile 10 sene sonra mongon ve gerizakalı bir nesil üretmek isteseler kolaylıkla yapabilirlerr...neyse fazla uzattım sizi sıkmayayımmmm bay-*s bay-*s bay-*s

olabilirmi acaba diyorum.. ama saçma yaww.
manyatik dalgaların dengelerı ters çevirdiğini ve alabora edildiğini biliyorum ..
ama 180 tane devasa antenler 510 milyon metre karelık dünya topraklarına etkı yapabilirmi... ki ;
hakkari depremının merkezinin toprağın 18 km altında olduğunu açıklanıyor.....

ayrı ca bu kadar çanak antenın için de neden bişey olmuyoo ..:) alk-*s )))