NH TD90D PLUS

Ynt: NH TD90D PLUS

2012 model olarak üretilen TD 90 D Plus serileri eskilerinden daha uzun üretilmekte. Ara şanzıman ile uzatılan traktörler daha randımanlı oldu diyorlar. Bizim çevrede alınan 2 tanesinde çok fazla arıza yaşandı ama onların fazla arıza vermesini de bu model ilk çıktığı zaman alınmasına bağlıyorum. Yani tam oturmamıştı, eksikleri tamamlanmamıştı modelin.
Neyse hayırlı olsun demek düşer bize. :)
Allah hayırlı uğurlu etsin. İnşallah en kısa zamanda traktörünüze kavuşursunuz ve bizimle paylaşırsınız fotoğraf ve videolarını. :)

Holland link=topic=47852.msg461922#msg461922 date=1319816956' Alıntı:
2012 model olarak üretilen TD 90 D Plus serileri eskilerinden daha uzun üretilmekte. Ara şanzıman ile uzatılan traktörler daha randımanlı oldu diyorlar. Bizim çevrede alınan 2 tanesinde çok fazla arıza yaşandı ama onların fazla arıza vermesini de bu model ilk çıktığı zaman alınmasına bağlıyorum. Yani tam oturmamıştı, eksikleri tamamlanmamıştı modelin.
Allah hayırlı uğurlu etsin. İnşallah en kısa zamanda traktörünüze kavuşursunuz ve bizimle paylaşırsınız fotoğraf ve videolarını. :)
hangimodellete ara şanzuman eklendi?

Holland link=topic=47852.msg461922#msg461922 date=1319816956' Alıntı:

78 bin

Hayrlı olsun güle güle kullan.2gün önce arkadaşaldı.bayinin elinde varmış.85 model 640 verdi. 640 biraz yıpranıktı.parayla satsan 20-22 bin ancak yapar. üste 61bin500 lira kredi kullacak. orjinal kabinlialdı. seninki kabinli fiyatımı?