TT55 Kıskanmaya Başlıyorum

Yaw arkadaşlar bizim akrabalarda TT55 var bizde 165 165 her konuda ustun 62 beygir 4 silindir TT55 55 beygir 3 silindir ya bu nh lerin hepsimi böyle yoksa bu ayrı bişeymi traktör neden patinaja vurmuyo kendını anlamadım gıttı geçen günde ekin ektik 16 sıra mibzere banamısın demedı kesilme var o olur hem 3 silindir olacak o kadar ama anlayamadım en son tarla değiştiriyoduk o mibzerle vurdu çıktı benım arkada biraz yük vardı römörkta hemde römörkün arkasındaydı ben tıkandım kaldım en son bizim traktörün anahtarı atınca bizimkiler gülüyolar artık napsınlar ama artık gerçekten dokunmaya başladı :)))) çıldıracamm :)))

Ynt: TT55 Kıskanmaya Başlıyorum

kardeşim eski ile yeni bir olmaz. Hele birde çifçeker oldumu tadından yenmez. satılık bi tt 65 var. sıfır ayarında tenteli. çok temiz bir makina düşünürseniz eğer yardımcı olmaya çalışırım

EFSANE ÜCRETLİ link=topic=47867.msg462156#msg462156 date=1319862703' Alıntı:
bizim 97 model 265 var dün babam hirk yaparken tulumbayı kırmış atmış yani diyeceğim bizimkinide emekliye ayırsak bi traktör alsak diyorum babamda bana la bi git işin gücün motor bu neyine yetmiyo diyo :D
tulumba da neyin nesi

vayy toprağım vay aynı şey benim başımada gelmişti bizimde 165 var ama onu satmadık, yanına td85d aldık sana tavsiyem yeni her zamn yenidir tt55 kesinlikle aratmaz 165i uygun 2. el temiz tt55 ler piyasada çok ankara, kırıkkale taraflarında, tabi 4x4 alırsanız çok rahat edersiniz motorun üzerinden inmezsin artık :)

aynen toprağım güç olarak hiç aratmıyo ama benim işim değil Nh biraz heybetli olacak masseylerdekı gıbı ayrıca masseyın gazından başka malasef kullanmam cok zor oluyo aynen bızım o Nh alanlardada önce 265 lik vardı mazot düşmanıymış başka hiç bişey değil geçen o işte Nh ve yanında bı akrabamız kazayağı cekmeye gidiyolar aynı yere 265 lik yan kolu felan sıyırmıs zaten sanayi yakındı neyse Nh 20 dönüm daha fazla yer sürmüş akşam geldiklerinde Nh çeyrek depo vardı 265 sınırdaydı eve zor gelmiş ikisindede aynı kazayağı var düşün işte :))

benbekirya link=topic=47867.msg463170#msg463170 date=1320135176' Alıntı:
aynen toprağım güç olarak hiç aratmıyo ama benim işim değil Nh biraz heybetli olacak masseylerdekı gıbı ayrıca masseyın gazından başka malasef kullanmam cok zor oluyo aynen bızım o Nh alanlardada önce 265 lik vardı mazot düşmanıymış başka hiç bişey değil geçen o işte Nh ve yanında bı akrabamız kazayağı cekmeye gidiyolar aynı yere 265 lik yan kolu felan sıyırmıs zaten sanayi yakındı neyse Nh 20 dönüm daha fazla yer sürmüş akşam geldiklerinde Nh çeyrek depo vardı 265 sınırdaydı eve zor gelmiş ikisindede aynı kazayağı var düşün işte :))
new hollandın deposu ile mf 265 deposu aynı litreyimi alıyor :S ..
Birde senden ricam 4 satır yazı yazıyosun 1 tane nokta koymamışsın (noktalama işaretlerinden vaz geçtim)....Nokta virgül gibi noktalama işaretleri koyarsan daha rahat okuruz.